Reklama
Reklama

Piotr Kraśko skazany za jazdę autem bez uprawnień! Wyrok prawomocny

Piotr Kraśko (50 l.), jak podaje "Super Express", został skazany przez Sąd Rejonowy w Łomży za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. Mimo cofnięcia uprawnień Kraśko od 6 lat prezenter zasiadał za kierownicą.

Piotr Kraśko skazany za prowadzenie bez prawa jazdy

Piotr Kraśko na początku kwietnia tego roku został zatrzymany przez policję do rutynowej kontroli w województwie podlaskim. Jak informuje "Super Express", wyszło wtedy na jaw, że nie posiada prawa jazdy, a uprawnienia cofnięto mu kilka lat temu. W takiej sytuacji poruszanie się autem jest traktowane jak przestępstwo. 

Piotr Kraśko skazany. Jaki wyrok?

Kraśko został skazany na kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów i otrzymał 7500 złotych grzywny, ale groziły mu nawet 2 lata więzienia. Prokuratura nie była zadowolona z takiego obrotu sprawy i złożyła odwołanie. Jednak sąd II instancji ponownie wydał ten sam wyrok, który stał się już prawomocny.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że Piotr Kraśko ma słabość do luksusowych i szybkich pojazdów. Często pokazuje się w ekskluzywnych sportowych autach. 

W 2009 roku media rozpisywały się o tym, że Kraśko stracił prawo jazdy za punkty karne. Kilka lat później, w roku 2015, ponownie odebrano mu uprawnienia do prowadzenia, a żeby je odzyskać musiałby ponownie przystąpić do egzaminu. Z informacji "SE" wynika, że tego nie zrobił. 

Zatem przez ostatnich 6 lat Piotr Kraśko, mimo zakazu, prowadził samochód. W poniedziałek Piotr Kraśko odniósł się do doniesień tabloidu i krótko skomentował sprawę:

Kraśko zapewnił też, że po ostatnim, kwietniowym zatrzymaniu przystąpił do egzaminu i zdał go. Nie zmienia to jednak wyroku sądu, który jasno mówi, że do września przyszłego roku ma zakaz prowadzenia auta.

***

Zobacz także: 

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Piotr Krasko będzie bliżej siostry. Kupiła dom na Mazurach

Rewolucja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama