Reklama

Reklama

Reklama

Żona Kamila Stocha broni skoczka: "Niewiele wiesz o jajach mojego męża"

Ewa Bilan-Stoch (37 l.) na Twitterze zabrała głos i stanęła w obronie Kamila Stocha (34 l.). Skoczek okazał swój sprzeciw wobec ataku Rosji na Ukrainę, co zostało skomentowane przez fanów. Zobaczcie, co kobieta odpisała internaucie na zarzuty jednego z fanów.

Kamil Stoch nie pozostał obojętny wobec ataku Rosji na Ukrainę. Podczas kwalifikacji do konkursu Pucharu Świata w Lahti skoczek postanowił skomentować sprawę i na swoich nartach napisał hasło: "Stop war. Better fight in sport".

Jego gest został szeroko skomentowany w sieci. Niektórzy fani byli zachwyceni postawą sportowca, ale innym jego zachowanie nie przypadło do gustu. W dyskusję z internautami na temat informacji przekazanej przez Stocha wdała się jego żona, Ewa Bilan-Stcoh, która w wymowny sposób zwróciła się do jednego użytkowników sieci!

Reklama

Ewa Bilan-Stoch na Twitterze broni męża!

Kamil Stoch 27 lutego zaprezentował swoje narty fotoreporterom. Uwagę wszystkich zwrócił napis, który na nich zamieścił. 34-latek napisał "Stop wojnie. Lepiej walczyć w sporcie".

Fani w mig rozpoczęli w sieci dyskusję dotyczącą gestu Kamila. Jeden z użytkowników stwierdził, że "zabrakło mu jaj". Obok takiego komentarza nie przeszła obojętnie żona sportowca, Ewa Bilan-Stoch. Żona skoczka dołączyła do burzliwej wymiany zdań i w wymowny sposób odpowiedziała!

Słowa 37-latki przypadły użytkownikom sieci do gustu, gdyż komentarz zdobył już ponad 3 700 polubień!

Kamil Stoch: żona, życie prywatne, Instagram

Kamil Stoch urodził się w 1987 roku w Zakopanem. Wychowywał się i uczył w miejscowości Ząb. 7 sierpnia 2010 roku poślubił Ewę Bilan. Kobieta z wykształcenia jest pedagogiem. Jej największą pasją jest fotografia. 

Skoczek często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia z życia prywatnego. Jego profil na Instagramie śledzi już prawie 400 tysięcy osób. Również Ewa jest wyjątkowo aktywna w internecie. Regularnie tweetuje, a także publikuje swoje zdjęcia. 

Zobaczcie również:

Pekin 2022. Ewa Bilan-Stoch nie wytrzymała! Wygarnęła to Kurskiemu!

Ewa Bilan-Stoch nie dała rady dłużej tego ukrywać! Żona Kamila Stocha potwierdziła krążące o niej plotki!

Dorota Szelągowska wspiera Ukraińców. "Każdy myśli o tym, żeby walczyć"

Luzowanie obostrzeń epidemicznych. Rozporządzenie rządu weszło w życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch | Ewa Bilan-Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy