Reklama
Reklama
Tylko u nas

Żona Domagały jest córką znanego aktora. Rzadko pojawiają się razem. Teraz zrobili wyjątek [POMPONIK EXCLUSIVE]

Paweł Domagała pojawił się na premierze nowego serialu "Rafi". W produkcji Polsatu gra on głównego bohatera Rafała Nowaka. Niewiele jednak osób wie, że to Paweł wraz z żoną, Zuzanną Grabowską są pomysłodawcami tego projektu. W rozmowie z Pomponikiem Paweł Domagała zdradził nam kulisy tworzenia serialu, a także, dlaczego nie było go ostatnio w odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Paweł Domagała pokazał się z żoną Zuzanną na premierze serialu "Rafi"

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska pojawili się 3 października na premierze pierwszego odcinka serialu "Rafi". Serial komediowy będzie można oglądać już 6 października na platformie Polsat Box Go. W rozmowie z Natalią Bryś, aktor zdradził nam, jak przygotowywał się z żoną do stworzenia tej produkcji.

Reklama

Paweł Domagała z żoną Zuzanną Grabowską byli współtwórcami serialu "Rafi"

W rozmowie z Pomponikiem Paweł Domagała wyznał, że zawsze chciał zrobić serial na pograniczu komedii, magii i metafizyki. Skąd aktor z żoną czerpali inspiracje do napisania scenariusza?

"Z życia, to są zawsze takie tematy, które mnie interesują. Chcieliśmy z Zuzą - Zuza, moja żona - zrobić taki serial, który dawałby nadzieję, wzruszał i był bardzo prosty w historii. Aby przedstawiał walkę dobra ze złem, że możemy być dobrzy. Żeby było śmiesznie, wzruszająco i aby dawał nadzieję, że jeśli nie masz już wyjścia, to dać światełko, że może jest wyjście".

Aktor przyznał też, że choć historie są zaczerpnięte prosto z życia, to nie do końca się z nimi utożsamia: "To jest pewna konwencja. Nie utożsamiam się 1:1, ale w każdym z nas się toczy taka walka dobra ze złem".

Paweł Domagała o żonie: "Nie znam innego życia"

Wspólna pasja to coś, co połączyło Pawła Domagałę i Zuzannę Grabowską. Para nad scenariuszem spędziła aż 5 lat, dlatego wchodząc na plan, oboje wiedzieli, jaki cel chcą osiągnąć.

"5 lat to wymyślałem i pisałem. Wchodząc na plan wiedzieliśmy z Zuzą co chcemy, przygotowaliśmy się do tych case'ów. Często to były  historie zasłyszane, które podobno się gdzieś wydarzyły"

Prywatnie Zuzanna Grabowska jest córką, Andrzeja Grabowskiego, czyli słynnego "Ferdka Kiepskiego". W 2013 roku Zuza poślubiła Pawła. 

Zuza również jest aktorką, dlatego razem z mężem prowadzą podobny styl życia. Jak stwierdził Domagała, nie wyobraża sobie życia w inny sposób."Od kiedy się poznaliśmy to mieliśmy wspólną pasję, także nie znam innego życia. Ale nie widzę w tym żadnych minusów, myślę, że kobieta, która nie jest z branży, to ciężko by było jej zrozumieć mój styl życia i to jak się pracuje, jaka to jest dynamika i specyfka naszej pracy. Bycie filmowcem czy muzykiem to sposób na życie, pewna subkultura" - zdradził Paweł Domagała w rozmowie z Pomponikiem.

Paweł Domagała o swojej nieobecności w ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ostatnim, piątkowym odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Pawła Domagałę zastępowała Joanna Liszowska. Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" usiadła na fotelu jury, aby ocenić występy znakomitych uczestników.

Wszyscy zastanawiali się, co stoi za nieobecnością aktora w show, a powód był banalnie prosty: "Grałem koncert, to są priorytety. Mam już ustawione koncerty na rok do przodu. Także, jeżeli się nie uda, to czasem tak się dzieje, że jurorzy są zastępowani".

Na pytanie, czy będziemy mogli oglądać aktorka w fotelu jury w kolejnej edycji, odpowiedział z lekką nutką nadziei. 'To nie do mnie pytanie, mam nadzieję. No, chyba że mnie nie wywalą" - powiedział z uśmiechem Paweł Domagała.

Serial "Rafi" dostępny od 6 października na Polsat Box Go

Na oficjalnej premierze pojawili się: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Olaf Lubaszenko, Paulina Gałązka, Anna Cieślak, Piotr Głowacki, Agata Wątróbska, Marta Dąbrowska, Michał Kurek oraz Joanna Kuberska

Serial "Rafi" określany jest jako komediodramat z elementami metafizyki. Warto podkreślić, że choć za reżyserię odpowiada Bartosz Prokopowicz, pomysłodawcami produkcji są: Paweł Domagała oraz jego żona Zuzanna Grabowska.

O czym jest serial "Rafi"? Tytułowy Rafi to Rafał Nowak (w tej roli Paweł Domagała). Klasyczny lekkoduch, który na swoim koncie ma mniejsze i większe grzeszki. Jego życie zmienia się o 180 stopni, kiedy zostaje potrącony przez samochód. W tej chwili dostaje od życia drugą szansę! Serial komediowy "Rafi" będzie dostępny od 6 października na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy