Reklama
Reklama

Znany komik wulgarnie wyszydził Meghan Markle. Ale jej się oberwało!

Chris Rock (58 l.) jest jednym z najbardziej znanych komików na świecie. Gwiazdor słynie z ciętego humoru i niewybrednych żartów, które często godzą w honor i dumę celebrytów. Niedawno oberwało się nawet Meghan Markle. Czym podpadła w Hollywood?

Po tym, jak książę Harry opublikował swoją autobiografię, w sieci wciąż nie cichną plotki w sprawie jego konfliktu z rodziną królewską. Niedawno okazało się, że król Karol III zdecydował się wyeksmitować zbuntowanego syna z posiadłości Frogmore Cottage i rozważa umieszczenie w niej swojego skompromitowanego brata - księcia Andrzeja. Jakby tego było mało wciąż nie wiadomo, czy Meghan i Harry pojawią się na koronacji brytyjskiego monarchy, która odbędzie się w pierwszy weekend maja po odważnych wynurzeniach księcia dot. tajemnic royalsów, a nawet prywatnej sfery jego życia intymnego.

Reklama

Chris Rock publicznie naśmiewa się z Meghan Markle

Chris Rock od wielu lat cieszy się nieprzerwaną popularnością, tworząc własne show, które chętnie publikuje w sieci. Niedawno komik nawiązał współpracę z platformą Netflix, gdzie przed paroma miesiącami ukazał się dokument o Meghan i Harry’m. W najnowszym stand-upie, który z marszu stał się hitem platformy streamingowej, celebryta w swoim stylu, czyli ostro i z przekąsem, uderzył w żonę księcia Harry’ego.

Odniósł się bowiem do głośnej sprawy, kiedy to żona księcia obarczała członka rodziny królewskiej, najprawdopodobniej Camillę Parker-Bowles, o obraźliwe rasistowskie wypowiedzi kierowane pod adresem jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Chris Rock w wulgarnych słowach skomentował te doniesienia.

"Ona narzeka, myślę sobie: O czym ona, kur**, mówi? "Są tak rasistami, że chcieli wiedzieć, jak brązowe będzie dziecko" [...] A ja sobie myślę: To nie jest rasizm, ponieważ nawet czarni chcą wiedzieć, jak brązowe będzie dziecko. Chol*** sprawdzamy to za uszami" - ironizował komik.

Komik zarzucił Meghan Markle, że nie jest w stanie pojąć, dlaczego tak bardzo zadziwił  ją "rasizm" rodziny księcia Harry’ego, skoro to jego rodzina odpowiada za kolonializm.

Myślicie, że Meghan poczuje się urażona?

Chris Rock przesadza z żartami?

Chris Rock nie raz nadepnął na odcisk znanym i poważanym osobistościom. Największym echem w mediach odbiło się jego wystąpienia na Oscarach w 2022 roku, kiedy pozwolił sobie na nieprzyjemny żart pod adresem Jady Pinkett Smith. Wówczas urażony mąż aktorki, Will Smith, wtargnął wzburzony na scenę i na oczach wszystkich zgromadzonych w Dolby Theatre spoliczkował prowadzącego galę komika.

"Nie wymawiaj swoją parszywą gębą imienia mojej żony!" - krzyknął wówczas Smith.

Ostatecznie Will Smith przeprosił kolegę z branży, choć jego żona nie doczekała się podobnej sprawiedliwości. Z najnowszych informacji wynika, że komik otrzymał propozycję poprowadzenia tegorocznego rozdania Oscarów, jednak odmówił, obawiając się kolejnych kontrowersji. Will Smith został natomiast zdegradowany przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej, która zabroniła mu udziału w organizowanych przez nich wydarzeniach na okres 10 lat.

Zobacz też:

William i Kate wolą skompromitowanego Andrzeja od Meghan i Harry'ego? Szokujące doniesienia eksperta

Will Smith ujawnia kulisy spoliczkowania Chrisa Rocka podczas ceremonii rozdania Oscarów: "To była straszna noc"

Will Smith jednak nie uniknie kary za swoje zachowanie? Policja już bywa pod jego domem!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chris Rock | Meghan Markle | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy