Reklama
Reklama

Will Smith przeprasza spoliczkowanego Chrisa Rocka: "Popełniłem błąd. Wstyd mi"

Will Smith (53 l.) i jego "performance" na Oscarach 2022 przyćmił wszystkich wygranych na gali. To nie lada wyczyn i choć aktor zreflektował się i miał dość emocjonalne przemówienie podczas odbioru nagrody, to został mocno skrytykowany przez Akademię, gwiazdy i internautów. Teraz naprawia swój błąd.

Will Smith stał się większą gwiazdą niż wszyscy nominowani i wygrani podczas Oscarów 2022. Jego spoliczkowanie Chrisa Rocka z pewnością przejdzie do historii. Po 24 godzinach, kiedy emocje aktora już opadły, przeprosił za swoje zachowanie poszkodowanego na gali. W poście na Instagramie Will Smith nazywa przemoc "trującą i destrukcyjną".

Reklama

Will Smith przeprasza Chrisa Rocka

Will Smith przeprosił komika Chrisa Rocka za pośrednictwem posta na swoim Instagramie @willsmith. Aktor najwyraźniej musiał ochłonąć, ponieważ wpis pojawił się w poniedziałek wieczorem. Smith przeprasza za swoje zachowanie i nazywa przemoc "trującą i destrukcyjną".

"Chciałbym cię publicznie przeprosić, Chris" - napisał Smith. "Przekroczyłem granicę i popełniłem błąd. Jest mi wstyd, a moje zachowanie nie było kierunkiem człowieka, którym chcę być. W świecie miłości i dobroci nie ma miejsca na przemoc".

Will Smith policzkuje prowadzącego Oscary 2022

Przeprosiny pojawiły się prawie 24 godziny po tym, jak Smith wszedł na scenę i uderzył prezentera Rocka w twarz za żart o jego żonie, Jadzie Pinkett-Smith, która choruje na łysienie plackowate.

Zaraz po tym jak komik skończył "żartować", Will Smith wstał i na oczach wszystkich spoliczkował Chrisa na scenie. Padło również kilka wulgarnych słów, jak usiadł na swoim miejscu.

Chwilę później Smith ponownie wyszedł na scenę, aby odebrać swojego pierwszego Oscara jako najlepszy aktor za rolę Richarda Williamsa, ojca Venus i Sereny Williams, w filmie "Król Ryszard". Cały zalany łzami przepraszał Akademię, wszystkich nominowanych, gości i publiczność. Zapomniał wtedy wspomnieć o Chrisie. 

Will Smith straci Oscara?

Oświadczenie potępiające zachowanie Willa Smitha pojawiło się kilka godzin po tym, jak Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej poinformowała, że formalnie dokona przeglądu niedzielnego incydentu Smitha. Spekuluje się, że jego świeżo upieczony Oscar moze zostać mu odebrany.

"Akademia potępia działania pana Smitha" - napisano w oświadczeniu wydanym w poniedziałek. "Oficjalnie rozpoczęliśmy formalny przegląd incydentu. Zbadamy dalsze działania i konsekwencje zgodnie z naszym Regulaminem, Standardami Postępowania i prawem kalifornijskim".

Upiecze się Smithowi?

Zobacz też:

Córka Smitha też ogoliła głowę. Solidarnie z matką

Grażyna Torbicka ocenia zachowanie Willa Smitha

"Milionerzy". Co wspólnego ma kielnia i bobrowy ogon?

Marianna Dufek opowiada o życiu w pułapce Durczoka: "Zastałam go z pistoletem przy skroni"

Demi Rose w ekskluzywnym samolocie! Tak świętuje urodziny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Will Smith | Jada Pinkett Smith | Oscary 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy