Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zenon Martyniuk odetchnął z ulgą! Syn dotrzymał danego mu słowa!

Daniel przyrzekł sobie i bliskim, że przez rok nie tknie nawet kropli alkoholu. Okazuje się, że nie była to pusta deklaracja. Jego sławny ojciec sprawił mu za to wyjątkowy prezent.

"Przepraszam, ale nie mogę teraz rozmawiać. Mieliśmy z Ewelinką ciężką noc, bo zajmowaliśmy się Laurką. Żona jeszcze śpi, a ja oddzwonię później" - tak miło i grzecznie rozmawiał z "Na Żywo" Daniel Martyniuk, kiedy dziennikarze zadzwonili z prośbą o krótki wywiad.

Reklama

Syn Zenka Martyniuka przeszedł prawdziwą metamorfozę i oczarował bliskich swoim zachowaniem. Niedawno świętował rok, od kiedy postanowił odstawić zupełnie alkohol i obietnicy dotrzymał.

Mało tego, Daniel nie tylko jest abstynentem, odstawił też inne używki, czego dowodem są ostatnie zdjęcia ze spaceru w Sopocie. Widać na nich, że rzucił także papierosy i zastępując je elektronicznym urządzeniem,które pomaga zerwać z tym nałogiem.

Starania syna obserwuje jego ojciec - król disco polo, Zenon Martyniuk. Tylko "Na Żywo" zdradził w rozmowie to, o co pytają inni dziennikarze! 

"Daniel znów zamieszkał z Eweliną i moją wnuczką Laurką" - powiedział, nie kryjąc dumy i radości z podjętej decyzji.

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie: 

Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje