Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk zaśpiewa dla polskich fanów za granicą. "Król disco polo" słono liczy sobie za wejściówkę

Zenek Martyniuk jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Lider Akcentu cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jego zeszłoroczna seria występów w Stanach Zjednoczonych okazała się tak wielkim sukcesem, że niebawem fani mieszkający za oceanem znów będą mieli okazję zobaczyć swojego idola na scenie.

Zenek Martyniuk nie zaśpiewa już w TVP?

Zenek Martyniuk dzięki silnemu wsparciu byłego prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego zdobył w naszym kraju ogromną popularność i w ciągu ostatnich kilku lat wyrósł na prawdziwą gwiazdę polskiej sceny.

Lider Akcentu nieustannie pojawiał się na niemal wszystkich imprezach organizowanych przez publicznego nadawcy, a jego hity, takie jak "Przez twe oczy zielone" (posłuchaj!) czy "Prawdziwa miłość to Ty" (posłuchaj!), były co roku najjaśniejszym punktem "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem.

Reklama

W związku z radykalnymi zmianami, jakie wprowadzane są obecnie na Woronicza, "niekwestionowany król disco polo" musi liczyć się z tym, że nie pojawi się więcej na antenie TVP.

"W ostatnich latach ta telewizja była zdominowana przez Zenona Martyniuka, co nie było przypadkowe i oburzało wielu ludzi. To się zmieni. Do TVP powrócą artyści o innej wrażliwości muzycznej" - podkreśla Tomasz Sygut, nowy prezes telewizji publicznej, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Zenek Martyniuk wyrusza do Stanów Zjednoczonych

Nie oznacza to jednak, że Zenek Martyniuk traci na popularności. Słynny wokalista wciąż ma setki tysięcy oddanych fanów, którzy tłumnie przychodzą na jego koncerty. Ostatnio lider Akcentu wybrał się w tournée po Stanach Zjednoczonych. W wyprawie towarzyszyła mu małżonka, która nigdy nie ukrywała, że jest wielką wielbicielką dalekich podróży.

Seria występów dla Polek i Polaków mieszkających za oceanem okazała się takim sukcesem, że już niebawem słynny Zenek znów zaśpiewa w USA.

Jesienią tego roku zostanie zorganizowana "Polska noc z gwiazdami", podczas której słuchacze będą mieli okazję zobaczyć na scenie takie sławy jak Skolim, Vivat, Valdi, Kaspi & Kroppa czy Kordian.

Dla Polonii ma zaśpiewać także "król disco polo". Tym razem wybierze się on w trasę bez swojej żony, o czym Danuta Martyniuk zdążyła poinformować już w mediach społecznościowych.

Ceny biletów na amerykański koncert Zenka Martyniuka robią wrażenie

Okazuje się jednak, że aby usłyszeć na żywo gwiazdy znad Wisły, trzeba nieco głębiej sięgnąć do kieszeni. W związku z tym, że sprzedaż wejściówek na imprezę ruszyła jakiś czas temu, poznaliśmy ceny biletów na event, który odbędzie się w New Jersey.

Najtańsze miejsca to wydatek rzędu 80 dolarów, czyli około 320 złotych. Fani, którzy będą chcieli bawić się nieco bliżej sceny, muszą liczyć się z proporcjonalnie większymi kosztami.

Nieco więcej za koncert będą musieli zapłacić nowojorczycy. Tam ceny biletów na występ Zenka Martyniuka zaczynają się od 150 dolarów, czyli w przeliczeniu wynoszą około 600 złotych.

Można się spodziewać, że to jednak nie odstraszy fanów jednego z najpopularniejszych polskich wykonawców.

Zobacz też:

Zenon i Danuta Martyniukowie szykują się do ślubu syna. Padła dokładna data

Wieści o synowej Martyniuków nadeszły o świcie. Radykalna decyzja Danuty

Martyniukowie wyruszyli na egzotyczne wakacje. Daniel pokazał wszystko w sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Danuta Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy