Reklama
Reklama

Żebrowski wali w PiS jak w bęben. Nie gryzł się w język nawet przez moment

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że nie jest zwolennikiem partii rządzącej. W swoim ostatnim wywiadzie ostro wali w PiS i bez ogródek mówi o powodach dla których ma dość obecnego rządu. Aktor nie przebierał w słowach, dostało się kilku ważnym postaciom.

Michał Żebrowski to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. Artysta jest także dyrektorem i twórcą Teatru 6. Piętro w Warszawie. 

Celebryta nigdy nie krył się ze swoim zaangażowaniem w życie społeczne. Mężczyzna nie zamierza milczeć i chętnie wypowiada się na drażliwe tematy. W niedzielę, jeszcze przed Marszem Miliona Serc udzielił wywiadu dla TVN24, w którym otwarcie uderza w partię rządzącą.

"

Reklama

Aktor został zapytany o to, dlaczego wielu Polaków nie chce dalszych rządów PiS. Odpowiadając nie gryzł się w język. Niektórych członków rządu określił wręcz mianem socjopatów. Nawiązał także do kontrowersyjnych słów Andrzeja Dudy. 

"Nie chcemy państwa skorumpowanego. Nie chcemy państwa, w którym prezydent kraju mówi o innych chodzących do kina, że są świniami. Nie chcemy państwa, w którym premier dorabia się majątku w wysokości stu milionów złotych w ciągu kilku lat (…)  Nie chcemy kraju, w którym okradani są polscy rolnicy, gdzie handluje się za ich plecami zbożem (…) Nie chcemy socjopatów, którzy rządzą Polską" – powiedział ostro aktor.

Zdaniem Żebrowskiego Polacy chcą po prostu, żeby w naszym kraju skończyły się rządy PiS, a osoby, które złamały prawo, poniosły karę. Wspomniał także o Jarosławie Kaczyńskim. 

"Tak naprawdę mamy dość afer, które aferami poganiają następne afery. Chcemy po prostu kraju kulturalnego, praworządnego, w którym panuje miłość i zaufanie do innych. Czekamy na prawdziwe rozliczenie (…) Nie chcemy Rasputina z Torunia i drugiego niekochanego dziecka, człowieka nieszczęśliwego z Żoliborza, który skłóca i dzieli naród, robiąc nam wielką krzywdę" – mówił.

Słowa Michała Żebrowskiego wywołały poruszenie na całą Polskę i doczekały się wielu komentarzy po każdej ze stron. 

"Zwięźle, rzeczowo i na temat"

"Brawo panie Michale"

"Przykro słuchać jak się facet sprzedał i nie ma żadnego znaczenia, że jest dobrym aktorem"

To tylko niektóre z opinii, jakie pojawiły się pod postem TVN24 z wypowiedzią Żebrowskiego na Facebooku. 

Zobacz też:

"Wiadomości" TVP rozkręcają aferę po Marszu Miliona Serc. Nie do wiary, co padło o Sewerynie i Jandzie

Żebrowscy długo czekali na to wydarzenie. Tak ich potraktowano

Janda na wózku inwalidzkim. Przeraźliwy widok na Marszu Miliona Serc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy