Reklama
Reklama

Janda na wózku inwalidzkim. Przeraźliwy widok na Marszu Miliona Serc

Krystyna Janda przeraziła swoich fanów. Wszystko z powodu najnowszego zdjęcia, które trafiło do sieci. Widzimy na nim aktorkę na wózku inwalidzkim. Mimo problemów gwiazda udała się na Marsz Miliona Serc, który na ulicach Warszawy zorganizował Donald Tusk...

W niedzielne popołudnie na ulice Warszawy wyszły wielkie tłumy ludzi, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Donalda Tuska, by w ten sposób zaprotestować przeciwko obecnej władzy. To też forma mobilizacji wyborców opozycji przed zbliżającymi wyborami. 

Tłumy Polaków mocno niezadowolonych z rządów Prawa i Sprawiedliwości zjechały do Warszawy. Widok naprawę imponował. 

Marsz Miliona Serc: Tłumy gwiazd w Warszawie

"Niemożliwe stało się możliwe, kiedy widzę to morze serc, to czuję, że przychodzi ten przełomowy moment w historii naszej ojczyzny" - mówił wyraźnie wzruszony Donald Tusk. 

Reklama

Na zaproszenie odpowiedziały także liczne gwiazdy. Na Instagramie swoją obecność zapowiedziały m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska czy Monika Richardson.

Rusin o kulach, Janda na wózku inwalidzkim

Przybyły także Kinga Rusin i Krystyna Janda, choć obie mają obecnie spore problemy z poruszaniem. Kinga chodzi o kulach, bo niedawno przeszła operację nogi. 

"Nie lubię stać z boku. Dlatego przejdę dziś o kulach choćby kawałek, symbolicznie. Chodźcie z Nami!" - zaapelowała Kinga. 

Prawdziwe poruszenie wywołała jednak Krystyna Janda, która wylądowała na wózku inwalidzkim. Widok dla jej fanów musiał być wstrząsający... 

Na razie nie wiadomo, co dokładnie stało się aktorce...

Zobacz też:

Krystyna Janda została obrzydliwie zwyzywana. Postanowiła się odgryźć

Janda wzbudziła sensację. Fani zaniepokojeni zdrowiem aktorki

Wspaniałe wieści z domu Krystyny Jandy. Aktorka nie posiada się z radości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda | Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy