Reklama
Reklama

​Żebrowska pokazała się w nowej odsłonie. Spływają komentarze: "O proszę, nareszcie ubrana i umyta!"

Aleksandra Żebrowska (36 l.) świetnie odnajduje się w roli influencerki, która nie boi się mówić o trudnych tematach. Przez to często spotyka się z krytyką i wchodzi w konflikt z odbiorcami. Tym razem znów głośno o żonie znanego aktora, Michała Żebrowskiego (50 l.). Kobieta nie tylko opublikowała niecodzienną fotografię, ale też odpowiedziała na zaczepki internautów! Oto szczegóły.

Aleksandra Żebrowska porusza ważne tematy

Aleksandra Żebrowska w social mediach słynie z naturalności i poruszania ważnych tematów. Wypowiada się m.in. na temat Kościoła. W jednym ze swoich postów dała do zrozumienia, co sądzi o sakramentach. Zrobiła to poprzez opublikowanie zdjęcia najmłodszego synka - Feliksa, na którym jego włosy są w niemałym nieładzie. Fryzura sprawia nawet wrażenie, jakby nie był czesany od wielu dni.

Reklama

"Widać, że nieochrzczony" - podsumowała fotografię żona Michała Żebrowskiego, co wywołało ogromną burzę w komentarzach.

Później była afera o brak higieny, ponieważ Aleksandra nie zawsze "odstawia się" podczas chodzenia po domu i wykonywania zwykłych, rodzinnych czynności. Tym razem influencerka z 380 tysiącami obserwatorów znowu zaskoczyła. Potwierdziła jednocześnie, że większość uwag, które dostaje, zupełnie jej nie ruszają.

Aleksandra Żebrowska promuje swoją markę niecodziennym zdjęciem

Aleksandra Żebrowska udostępniła na Instagramie kadr z sesji zdjęciowej promującą autorską markę odzieżową influencerki. Skierowana jest ona do mam - oferuje ubrania i akcesoria. Na zdjęciu widać jak odpoczywa w towarzystwie pociech. Otacza ją świeże powietrze, a całość prezentuje się po prostu magicznie.

"O proszę, nareszcie ubrana i umyta!" - pochwaliła Żebrowską jedna z obserwatorek, nawiązując do popularnej afery.

"Ale z cycem na wierzchu" - odpowiedziała Aleksandra.

Żart szybko spotkał się z aprobatą innych obserwatorek gwiazdy. Aktywne fanki podchwyciły nawet humor Aleksandry i również zaczęły żartować z dawnej afery. Reszta zachwycała się bliskością matki i dziecka odpoczywających w otoczeniu zieleni.

Jak Aleksandra Żebrowska poznała Michała Żebrowskiego?

Aleksandra i Michał Żebrowscy poznali się, kiedy influencerka miała zaledwie 18 lat! Oboje zapisali się na kurs języka angielskiego i trafili do tej samej grupy. Choć dziś są nierozłączną parą, choć na początku niewiele wskazywało na to, że będą tak oddaną i pełną miłości parą.

Nie od razu wpadli sobie w oko! Dopiero po pewnym czasie uznali, że są dla siebie stworzeni. Ślub wzięli w 2009 roku w Tatrach - blisko domu letniskowego należącego do aktora. Para ma czwórkę dzieci.

Czytaj też:

Socha rozpływa się nad Żebrowskim! On nie pozostał jej dłużny. Chciałby jej powrotu!

Żebrowska zaskoczyła zdjęciem brzucha ciążowego. Zborowska aż nie mogła uwierzyć!

Michał Żebrowski rozebrał się dla żony! Nagie zdjęcie trafiło do sieci i wywołało burzę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy