Reklama
Reklama

Zdumiewające sceny z Górniak na lotnisku. Wszystko nagrała kamera

Edyta Górniak nie może narzekać na brak obowiązków. W związku z nawałem zmian w życiu prywatnym i zawodowym gwiazda sporo czasu spędza w podróży. Fani mogą natknąć się na nią w najmniej spodziewanych miejscach, a podobny zaszczyt spotkał niedawno parę Polaków. Wokalistka zorientowała się, że podekscytowana fanka nagrywa nie tylko swoje otoczenie, ale także ją. Aż trudno uwierzyć, jak zareagowała, gdy to odkryła. Znamy szczegóły.

Jakiś czas temu Edyta Górniak udała się do Dubaju, gdzie spędza ostatnie dni. Na lotnisku została przyłapana bez makijażu w casualowej stylizacji, która zupełnie odbiega od szyku i elegancji, do której gwiazda przyzwyczaiła swoich wielbicieli występami scenicznymi. Jej wygląd nie powinien jednak zanadto dziwić, biorąc pod uwagę, że miała za sobą długą i zapewne męczącą podróż samolotem. Brak makijażu tylko podkreślił jej dystans do siebie. Oprócz luźnej beżowej bluzki i jasnych spodni Edyta miała ze sobą jedynie okulary przeciwsłoneczne i małą walizkę.

Reklama

Jej stylizację mogliśmy poznać dzięki wyjątkowemu nagraniu jej fanki, na którym można dostrzec, jak gwiazda z uśmiechem na ustach wpatruje się w obejmującą się parę, wyraźnie cieszącą się ze swojego przylotu do Dubaju.

Górniak natknęła się na fanów. Niebywałe, jak zachowała się na lotnisku...

Edyta Górniak niespodziewanie stała się bohaterką jednego z wideo zamieszczonych na TikToku. Jedna z influencerek postanowiła bowiem uwiecznić czułości z partnerem na lotnisku. Edyta, która szła tuż za nimi, niechcący pojawiła się w kadrze.

"Gdy robisz sobie randomowy filmik w Dubaju, a w kadr wchodzi Ci Edyta Górniak" - podpisała nagranie fanka gwiazdy.

Okazuje się, że Edyta szybko zauważyła, że stała się tłem czyjegoś nagrania i zdecydowała się na odważną konfrontację z parą napotkaną w Dubaju. Wolała ich ostrzec, że najpewniej oprócz swoich pocałunków uwiecznili również ją.

"Potem nas zaczepiła i powiedziała, że chyba będzie na naszym filmiku" - tłumaczyła internautka na TikToku.

Chociaż piosenkarka nie miała żadnego problemu z nagraniem, wielu internautów zarzuciło TikTokerce, że specjalnie ustawiła kadr w ten sposób, a zbieżność jest niemożliwa, ponieważ przez cały czas patrzy w kamerę, kontrolując podgląd.

Zobacz też:

Górniak wywołała prawdziwą aferę wokół preselekcji. Odpowiada na zarzut jurora

Luna reprezentantką Polski na Eurowizji. Pokonała blisko dwustu kandydatów

Eurowizja 2024. Przy wyborze Luny złamano regulamin. Jurorzy się wygadali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama