Reklama
Reklama

Zaskakujący zwrot w życiu Moniki Richardson. Na palcu dziennikarki pojawił się pierścionek zaręczynowy

Monika Richardson pomimo sukcesów w życiu zawodowym, jak do tej pory nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości. Popularna dziennikarka nie zamknęła się jednak na nowe uczucie i okazało się, że od niedawna znów jest zakochana. Wygląda na to, że była gwiazda TVP coraz poważniej myśli o nowym wybranku.

Monika Richardson nie miała szczęścia w miłości

Monika Richardson przez wiele lat związana była z Telewizją Polską i szybko zdobyła w naszym kraju bardzo dużą popularność. 52-latka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Ku wielkiemu zdziwieniu fanów, prezenterka w szczytowym momencie swojej kariery zdecydowała się odejść z mediów.

Obecnie zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu, jednak nie wyklucza, że jeszcze kiedyś wróci na antenę.

Reklama

Niestety sukcesy zawodowe nie przełożyły się na udane życie miłosne. Monika Richardson ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i kilka nieformalnych związków, które także nie przetrwały próby czasu.

Szczególnie bolesne było dla niej rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim.

Monika Richardson znów jest zakochana

Gdy dziennikarka straciła nadzieję na prawdziwą miłość, na jej drodze pojawił się nowy mężczyzna, który szybko skradł jej serce. Była gwiazda TVP zarzekała się, że nie będzie publicznie opowiadać o swoich kolejnych relacjach i wygląda na to, że mocno trzyma się swojego postanowienia, bowiem jak do tej pory nie decydowała się na uchylenie rąbka tajemnicy.

Chociaż wciąż niewiele wiadomo na temat tajemniczego Artura, z którym związała się Monika Richardson, wszystko wskazuje na to, że para poważnie myśli o wspólnej przyszłości.

Jakiś czas temu zakochani zostali przyłapani na rodzinnym pikniku w Raszynie, gdzie dziennikarka miała okazję spędzić trochę czasu z córką swojego nowego wybranka i wzięła udział w charytatywnym pokazie mody.

Monika Richardson weźmie śłub?

Jakby tego było mało, na palcu 52-latki można dostrzec... pierścionek zaręczynowy!

"Pochwaliła się ostatnio pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Wspominała, że miała wielu cudownych partnerów i śmiała się, że teraz to jej się taki 'czuły gangus' przytrafił" - zdradziła w rozmowie z serwisem Show News osoba z bliskiego otoczenia dziennikarki.

Czy Monika Richardson pomimo wcześniejszych niepowodzeń zdecyduje się kolejny raz stanąć na ślubnym kobiercu?

Zobacz też:

Taką emeryturę dostaje Richardson. Kwota wprawia w osłupienie

Monika Richardson uczy angielskiego w kancelarii premiera

Monika Richardson zainwestowała oszczędności życia w szkołę językową

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy