Reklama
Reklama

Zaskakujące zdjęcie na profilu Libera. Zadowolony zaczyna nowy etap w życiu

O rozstaniu Sylwii Grzeszczak i Libera polskie media rozpisywały się miesiącami, próbując dociec, co właściwie doprowadziło do rozpadu wieloletniego związku pary. Chociaż szczegóły związane z tą sprawą pozostają prywatne, fani pary z zapartym tchem obserwują ich kolejne działania. Okazuje się, że Liber ma ostatnio wiele powodów do radości. W sieci pochwalił się zaskakującym sukcesem. Rozpoczyna nowy etap w życiu…

Liber i Sylwia Grzeszczak nagle się rozstali. Wspólnie poinformowali o swojej decyzji

Sylwia Grzeszczak i Liber mają za sobą lata wspólnej historii. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2014 roku i przed ołtarzem połączyła swoje losy. Zakochani świetnie radzili sobie nie tylko w życiu prywatnym, ciesząc się narodzinami córki Bogny, ale także na scenie, gdzie chętnie występowali ramię w ramię, tworząc niezapomniane kompozycje.

Wielu fanów nie mogło wprost uwierzyć, gdy tych dwoje przekazało informację o rozstaniu. Oni podkreślali jednak, że w ich relacjach zawodowych nic się nie zmieni.

Reklama

"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie!" - napisali na Instagramie.

Artyści udowodnili jednak, że słowa zawarte w oświadczeniu są zgodne z prawdą. Już po kilku miesiącach od rozstania Sylwia zaprezentowała nowy utwór, do którego tekst napisał właśnie Liber.

Okazuje się, że obydwoje świetnie sobie radzą w pojedynkę. Tekściarz może liczyć na wiele ciekawych wyzwań.

Liber coraz lepiej radzi sobie po rozstaniu. Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie

Liber zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w towarzystwie młodych kobiet. Kadr pokazuje, jak wspólnie świetnie się bawią, tworząc... teksty piosenek. Okazuje się, że były partner Sylwii Grzeszczak rozpoczął projekt "TekstMisja". Warsztaty mają pomóc początkującym twórcom w rozwijaniu swoich umiejętności pod okiem specjalistów z branży muzycznej, obytych z rynkiem.

Liber również znalazł się w gronie nauczycieli.

"Kolejny sukces" - napisał zadowolony muzyk pod zdjęciem.

Zobacz też:

Liber długo nie zbierał się po rozstaniu z Sylwią Grzeszczak. Najnowsze informacje zaskakują

Najpierw rozstanie Grzeszczak z Liberem, a teraz jeszcze to. Wielkie poruszenie

Fani już nie mają złudzeń. To jego widzą u boku Sylwii Grzeszczak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Grzeszczak | Liber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy