Reklama

Reklama

Reklama

Zaskakująca zmiana Tadeusza z „M jak miłość”. Nowosielski niknie w oczach! Ważył 160 kilogramów!

Bartłomiej Nowosielski (43 l.) przeszedł szokującą przemianę. Aż trudno uwierzyć, jak teraz wygląda serialowy Tadeusz z „M jak miłość”. Aktor nie poddaje się w swoich postanowieniach i stara się walczyć o zdrowie i wygląd. Do tej pory zrzucił już prawie 20 kilogramów. Jego metamorfoza robi wrażenie.

Bartłomiej Nowosielski przeszedł szokującą metamorfozę!

Bartłomiej Nowosielski jest jednym z nowych członków obsady serialu "M jak miłość". Aktor wciela się w postać dobrodusznego sadownika Tadeusza Kiemlicza, który chętnie pomaga innym, oferując im pracę u siebie. W jego sadzie pracowała m.in. Ula (w tej roli Iga Kreft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński).

Reklama

Niebawem na jego drodze pojawi się Jagoda, która również chciałaby podjąć pracę w jego sadzie. Dziewczyna nie umiała jednak powstrzymać się od komentowania w obecności Modrego (Stefan Friedmann), że Tadeusz jest otyły.

Okazuje się, że serialowe problemy nijak się mają z rzeczywistością. Aktor przeszedł bowiem szokującą metamorfozę!

Nowosielski zrzucił już 20 kilogramów i dalej bezustannie trenuje, walcząc nie tylko o lepszy wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Jego fani doceniają te starania.

Inni również kibicują aktorowi, pisząc: "Jesteś najlepszy"; "Brawo"; "Nie katujcie się tak bardzo... wyglądacie super" - dodają internauci.

Bartłomiej Nowosielski zdradza przyczynę utraty wagi

Gwiazdor "M jak miłość" zasiadł na kanapie w "Pytaniu na śniadanie", gdzie chętnie podzielił się z widzami szczegółami dot. zmiany wyglądu. Jak podaje portal gazeta.pl, Bartłomiej Nowosielski początkowo stosował jedynie odpowiednio zbilansowaną dietę, ale specjaliści namówili go do operacji bariatrycznej.

Od czasu zabiegu aktor diametralnie zmienił dotychczasowy styl życia. Teraz świadomie podejmuje starania, które pomogą mu zachować zdrowie i wygląd. Do tej pory udało mu się schudnąć niespełna 20 kilogramów.

Wyjściowa waga Tadeusza z "M jak miłość" oscylowała wokół 160 kg. Obecnie jest sporo niższa, lecz to nie oznacza zakończenia pracy nad sobą. Nowosielski chciałby poprawić swoje rezultaty.

Starania aktora, by z powodzeniem zrzucić zbędne kilogramy na pewno przełożą się na jego serialowy wizerunek. Tadeusz z "M jak miłość" już nigdy nie będzie taki sam.

Zobacz też:

Młoda gwiazda "M jak miłość" opala się topless na motorówce. Co za widoki!

Gwiazda "M jak miłość" ofiarą napaści seksualnej! Margaret zainspirowała ją do wyznania

Piaseczny, Duda, Grabowski, Gołota. Oto sławni Andrzeje, którzy obchodzą imieniny w listopadzie!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy