Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zaskakująca przeszłość nowej ukochanej Jacka Rozenka! Czym wcześniej zajmowała się Roxy Gąska?

Jacek Rozenek (48 l.) od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany w ponętnej blondynce. Kim jest następczyni "perfekcyjnej" Małgorzaty?

Tworzą piękną parę. Ona w czerwonej sukni z wysoko upiętymi blond włosami prezentuje się wyjątkowo dostojnie. Stojący u jej boku aktor Jacek Rozenek jest równie elegancki i… bardzo dumny. 

Reklama

W końcu niejeden mężczyzna obecny tego dnia na uroczystej gali mu zazdrościł, że Roxana Gąska (26 l.) przyszła właśnie z nim. 

Ale ich wspólne pojawienie się nikogo nie powinno dziwić. W końcu są parą już od kilku miesięcy. Mało kto jeszcze niedawno podejrzewał, że ta znajomość ze sporo młodszą kobietą nabierze tak poważnego charakteru. 

A jej historia brzmi jak opowieść z bajki. Roxana z powodzeniem mogłaby zostać modelką. Przekonała się o tym w 2015 roku, kiedy została wybrana Miss Wakacji w Ustroniu. Jednak plan na życie miała inny. Kiedy sześć lat temu przyjechała do Warszawy z Baranowa pod Ostrołęką, planowała zostać kosmetyczką. 

Niestety jej kariera w tej branży nie rozwijała się pomyślnie. Zaczęła więc szukać innego sposobu na życie. Opiekowała się dziećmi i osobami starszymi, a nawet sprzątała, gotowała i robiła zakupy. Jacek Rozenek, który był już po rozwodzie, szukał kogoś, kto pomógłby mu zająć się domem i synami – Stasiem (12) i Tadziem (7). Znalazł ogłoszenie Roxany w internecie. Umówili się na spotkanie i… trafiła ich strzała Amora.  

Synowie aktora szybko zaakceptowali jego nową  miłość. Ostatnio nawet sami zaaranżowali obiad, w trakcie którego Roxana poznała Małgorzatę Rozenek (39) i jej aktualnego męża, byłego bramkarza Radosława Majdana (45). 

Gala sprzed kilku dni pokazuje, jak poważna zażyłość łączy tych dwoje. Nic dziwnego, że nie zamierzają chować przed światem swojego szczęścia. 

Czy ten związek aktora będzie trwalszy niż poprzednie?

***

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje