Reklama
Reklama

Zapłakany Michał Wiśniewski przekazał smutne wieści. Apeluje o pilną pomoc!

Michał Wiśniewski zamieścił na swoim Instagramie poruszające nagranie, w którym zwrócił się do Polaków o pomoc. Lider Ich Troje wyznał, że jego mama w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Gwiazdor ze łzami w oczach poprosił o oddawanie krwi, której zaczyna brakować w szpitalach. "Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy" - zwrócił się do fanów.

Michał Wiśniewski w środowe popołudnie zamieścił na swoim Instagramie poruszające nagranie. Okazuje się, że jego mama Grażyna Wiśniewska trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie walczy o życie. 

Gwiazdor zwrócił się jednak do internautów o pomoc. Pani Grażyna potrzebuje krwi, a tej zaczyna brakować w szpitalach. Michał zaapelował więc o to, by chętni zgłosili się do centrum krwiodawstwa. 

Mama Wiśniewskiego w szpitalu

Jak przyznał, nie prosiłby o pomoc, gdyby nie zmusiła go do tego naprawdę trudna sytuacja jego ukochanej mamy.

Reklama

"Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona" - wyznał łamiącym się głosem Michał. 

Dodał też, że potrzebna jest każda grupa krwi. Następnie wyjaśnił, jak można zostać dawcą. To wcale nie jest takie skomplikowane...

"Można oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje. Centrum krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę bardzo zobowiązany i nie zapomnę" - dodał wyraźnie poruszony gwiazdor. 

Mamy nadzieję, że apel Michała poskutkuje i skłoni ludzi do oddawania krwi, której wciąż brakuje w szpitalach. 

Pani Grażynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Zobacz też:

Michał Wiśniewski wskazał swojego następcę w "TTBZ". To jego imiennik...

Black Eyed Peas sabotuje TVP opaskami LGBTQ+. Michał Wiśniewski nie wytrzymał [Pomponik exclusive]

Maciej Dowbor wstrząśnięty zmianami w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poprosił o czas!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Grażyna Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy