Reklama
Reklama

Zamachowski wciąż jest mężem Richardson, ale nie chce o niej nawet słyszeć! Wystosował apel

Zbigniew Zamachowski chciałby całkowicie zapomnieć o Monice Richardson, która wciąż formalnie jest jego żoną. Na pytanie dziennikarza o nią zareagował nerwowo oraz wystosował prośbę. A co na to Richardson? Okazuje się, że również niemalże wymazała męża z pamięci…

Zamachowski i Richardson: historia związku

W show-biznesie trwałe związki są na wagę złota. Wiele par, które zapewniały o swojej miłości na okładkach gazet i w wywiadach, dziś są ze sobą skłócone. Wystarczy wymienić choćby Paulinę Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego, Dodę i jej byłych mężów oraz narzeczonych czy Monikę Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego.

Ci ostatni, co ciekawe, wciąż formalnie są małżeństwem. Ich związek jednak przestał istnieć prawie dwa lata temu. Miłość pary, która zaczęła się około dziesięć lat temu, wydawała się początkowo niezwykle trwała. Nie złamały jej nawet kontrowersje wokół ich związku wywołane niechęcią dzieci Zbigniewa Zamachowskiego w stosunku do "macochy", a także potyczki z byłą żoną aktora, Aleksandrą Justą.

Reklama

Monika przyjęła nawet nazwisko ukochanego po ślubie i broniła go na każdym kroku, pomagając jednocześnie w płaceniu ogromnych alimentów na czwórkę dzieci.

Choć zdarzały im się drobne kryzysy, wciąż trwali przy sobie. Dlatego kiedy zimą 2021 roku pojawiły się doniesienia o rozpadzie ich małżeństwa, fani pary byli w szoku. Wówczas wyszło na jaw, że to Zbyszek wyprowadził się z ich mieszkania, a niedługo później okazało się, że jego serce bije mocniej dla koleżanki po fachu, Gabrieli Muskały. Dziś para nie kryje się ze swoim uczuciem.

Zamachowski nerwowo reaguje na pytanie o Richardson

Urażona duma Moniki Zamachowskiej nie pozwoliła jej dłużej nosić nazwiska męża i szybko zmieniła je na swoje poprzednie - Richardson - które przejęła od pierwszego męża. To właśnie tym nazwiskiem posługiwała się, gdy była w związku ze swoim drugim mężem, Jamiem Malcolmem. Dla Zamachowskiego zrobiła wyjątek. Dziś być może tego żałuje.

Co ciekawe, para wciąż nie wystąpiła o rozwód i wygląda na to, że nie jest on im do niczego potrzebny. Nie znaczy to jednak, że zapomnieli o dawnych waśniach. Przeciwnie! Na pytanie dziennikarza "Faktu" o żonę Zbigniew Zamachowski zareagował bardzo nerwowo i wystosował nawet apel.

"Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać" - odpowiedział dziennikarzowi. Nie chciał również odpowiedzieć na pytanie, czy zamierza się rozwieść w tym roku, dodając, że pytanie go o to jest nietaktowne.

Co ciekawe, dotąd rozmowna Richardson również odmówiła tabloidowi komentarza w tej sprawie...

Zobacz też:

Monika Richardson przeżyła prawdziwy koszmar na lotnisku

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie planują rozwodu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski | Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy