Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Za co Agata Młynarska podziwia syna?

Syn Agaty Młynarskiej (53 l.), Stanisław, postawił wszystko na jedną kartę. Dziennikarka kibicuje mu i nie kryje dumy!

Była dumna, widząc syna w idealnie skrojonym garniturze, pracującego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Agata Młynarska cieszyła się, że Stanisław Kieniewicz tak wspaniale sobie radzi. Jednak z czasem okazało się, że jej syn wcale nie jest szczęśliwy...

Reklama

Praca, owszem, dawała poczucie bezpieczeństwa jemu i jego rodzinie, ale nie była dla niego satysfakcjonująca. Żałował, że porzucił dla niej swoją pasję - wspinaczkę.

- Trwało to pięć lat. Któregoś dnia poszedłem do pracy i po kilku spotkaniach uświadomiłem sobie, że wcale nie muszę słuchać smętnych facetów w garniturach. Postanowiłem, że zrobię wszystko, żeby zajmować się wspinaniem - opowiada Stanisław w rozmowie z portalem wasza-wysokosc.pl.

Założył własną firmę. Jest instruktorem wspinaczki skalnej i sportowej. Zajmuje się szkoleniami dorosłych i dzieci. Nie ukrywa, że bał się tej zmiany, bo miał liczne zobowiązania finansowe, ale zaryzykował i bardzo szybko okazało się, że to działa.

Podkreśla, że wielką rolę w jego decyzji odegrała jego mama. Agata Młynarska mocno go wspierała od jego pierwszego dnia na ściance wspinaczkowej. - Mama zachęcała mnie do rozwijania swojej pasji i wspierała finansowo. Umożliwiała wyjazdy i szkolenia. Kiedy zaczynałem się przebranżawiać, uważała, że to dobre posunięcie. Dodała mi śmiałości - wyznaje.

Agata jest dumna z syna. Widzi, że jego firma świetnie się rozwija. Ostatnio Stanisław poszedł jeszcze krok dalej i założył kolejną firmę, produkującą ubrania dla wspinaczy. - Mam wspaniałych synów - mówi dziennikarka. Cieszy się, że Stanisław poszedł drogą, którą sam sobie wymyślił, bo dzięki temu dzisiaj jest szczęśliwy.

***


Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje