Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Młynarska zmienia życie po rozwodzie

Agata Młynarska (53 l.) dostała program w stacji TVN. Dziennikarka wraz ze specjalistami będzie próbowała odmienić życie i otoczenie ludzi po rozstaniach.

Gdy w ostatnich dniach znalazła się na oddziale gastrologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, ważyły się losy jej nowego programu w TVN. 

Reklama

2 sierpnia mogła już potwierdzić, że w jesiennej ramówce poprowadzi nowy format "Eks-tra zmiana", w którym, wraz ze specjalistami, będzie próbowała odmienić życie i otoczenie ludzi po rozstaniach.

- Co trzecie małżeństwo w Polsce, niestety, rozwodzi się. Jedni powiedzą, że to straszne, a ja pomyślę: jest szansa na to, że może być lepiej - mówi dziennikarka. Zna to z własnego doświadczenia...

W marcu obchodziła trzecią rocznicę ślubu z Przemysławem Schmidtem. Jest mężatką po raz trzeci. W swoim programie zdecydowała się podjąć grę z wyraźnymi rodzinnymi podtekstami - w Polsce mało jest bowiem rodzin, w której byłoby tyle rozwodów!

Sama rozwodziła się dwukrotnie. Pierwsze małżeństwo trwało 10 lat. - Było udane, przyjaźnię się z byłym mężem - mówi Młynarska. Z Jerzym Porębskim pożycie było trudniejsze. Małżeństwo skończyło się już po 12 miesiącach.

Rozwód ma za sobą także jej obecny mąż. Młodsza siostra Paulina rozwodziła się aż czterokrotnie. Dwa rozwody na koncie miał ojciec Wojciech Młynarski. Mało tego!

Kiedy poznali się dziadkowie Agaty - Marian Młynarski i Magdalena Zdziechowska - on był żonaty. Akt unieważnienia pierwszego małżeństwa przyszedł w czasie wojny, dwa tygodnie po jego śmierci. Wojciech Młynarski miał wtedy dwa lata, jego siostra Basia - rok.

***

Zobacz więcej materiałów:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje