Reklama
Reklama

Wyszło, ile waży Joanna Liszowska. To spore zaskoczenie

Aktorka Joanna Liszowska przyznała się światu ile waży. W porównaniu do koleżanek z branży, aktorka wykazała się sporą odwagą wyjawiając całej Polsce swoją liczbę kilogramów. Wielu internautów nie kryje zdziwienia. Spodziewali się raczej innej odpowiedzi.

Joanna Liszowska znana jest z seriali takich jak: "Przyjaciółki", "Na wspólnej", czy "Na dobre i na złe". Aktorka bardzo troszczy się o swój wygląd. Pomimo że dawniej często słyszała negatywne komentarze na temat swoich kobiecych kształtów, nie starała się sprostać oczekiwaniom innych ludzi. Liszowska sprawia wrażenie, jakby wcale nie miała kompleksów. Celebrytka dwa razy wystąpiła w sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy".

Joanna Liszowska musi schudnąć! "Nieestetycznie wygląda na ekranie"

Ile waży Joanna Liszowska?

Reklama

Większość celebrytek uważa wagę i wiek za tematy tabu i unika ich jak ognia. Joanna Liszowska z pewnością nie wlicza się do tego grona. Ostatnio w "Expressie Ilustrowanym" pojawiła się informacja, że Liszowska przy wzroście 175 cm waży ledwie 67 kilogramów! Wielu internautów jest zaskoczonych tak niską wagą gwiazdy. Aktorka szczyci się swoją figurą i podkreśla ją zakładając obcisłe suknie z głębokim dekoltem.

Inną celebrytką, która przyznała się do swojej wagi była m.in. Agnieszka Dygant, która przy wzroście 170 cm waży zaledwie 55 kg. Parę lat wcześniej zjawiskową metamorfozą pochwaliła się dziennikarka sportowa Karolina Szostak. Prezenterka schudła niemal 30 kg i z tego powodu wydała książkę poradnikową dla kobiet marzących o idealnej sylwetce.

Spodziewaliście się takie wagi u Joanny Liszowskiej?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy