Reklama
Reklama

Wystrojona Wieniawa na premierze. Biust aż wystawał z dekoltu! Pokazała za dużo?

Julia Wieniawa zagrała w najnowszej produkcji Mariusza Kuczewskiego „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Nie mogło jej zatem zabraknąć na premierze. Na tę wyjątkową okazję wybrała dość skąpą kreację. Zobaczcie, jak prezentowały się też pozostałe gwiazdy!

Julia Wieniawa łączy karierę aktorską z muzyczną, pozostając przy tym wziętą influencerką, próbującą swoich sił także w biznesie. W ostatnim czasie pracowała na planie filmu Mariusza Kuczewskiego "Nie cudzołóż i nie kradnij", który już niebawem będzie można oglądać w kinach.

We wtorkowy wieczór odbyła się uroczysta premiera produkcji, na której nie mogło zabraknąć nie tylko Julii Wieniawy, ale także pozostałych gwiazd filmu, m.in. Mateusza Banasiuka, który pojawił się ze swoją ukochaną, Magdaleną Boczarską, Sebastiana Stankiewicza czy Aleksandry Popławskiej.

Reklama

Julia Wieniawa na tę wyjątkową okazję wybrała "małą czarną", która była faktycznie dość mała. Kreacja zakrywała jedynie połowę górnej części ciała, dół z kolei podkreślał nogi. Wieniawa może poszczycić się doskonałą sylwetką, zatem w jej przypadku sukienka o takim kroju była jak najbardziej na miejscu. Mało jednak brakowało, a mogło się skończyć wpadką, gdyż pierś prawie wypadła jej z dekoltu!

Reni Jusis z kolei postawiła na oversize’owy niebieski garnitur, a była dziewczyna Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk, postanowiła przyodziać się w zielony top z piór. Weronika Rosati z kolei postawiła na modny w tym sezonie brąz, podobnie jak Ewelina Ruckgaber. Magdalena BoczarskaMateusz Basiuk poszli w klasykę i pojawili się w czerni. A jak prezentowały się pozostałe gwiazdy? Sprawdźcie!

Zobacz też:

Wieniawa ofiarą molestowania na planie filmowym. Wstrząsające wyznanie

A jeszcze nie tak dawno Rozbicki i Wieniawa dali się przyłapać na nocnych igraszkach

Rozbicki i Wieniawa robią fanom psikusa? Nocne posty aktora wzbudzają podejrzenia

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama