Reklama
Reklama

Rozbicki i Wieniawa robią fanom psikusa? Nocne posty aktora wzbudzają podejrzenia

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki od dwóch lat byli jedną z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Fani kibicowali im z całych sił, obserwując, jak rozwija się ich romantyczna relacja. Od jakiegoś czasu spekulowano o tym, że w związku tej dwójki dzieje się źle, jednak zakochani nie komentowali tych doniesień. Teraz oficjalnie potwierdzili rozstanie, ale poszli razem na Halloweenową imprezę? Nowe zdjęcia udostępnione przez aktora wzbudzają podejrzenia fanów.

Nikodem Rozbicki publikuje zdjęcia z Wieniawą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki niedawno poinformowali o rozstaniu. I chociaż sprawa wciąż jest "świeża" aktor postanowił nocą wrzucić do sieci serię czarno-białych kadrów, na których widać go w towarzystwie Julii. Okazuje się, że para wybrała się razem na imprezę halloweenową w Londynie.

Fani spekulują, że dziwne zagrywki pary to jedynie halloweenowy psikus. Zdjęcia udostępnione przez Rozbickiego wydają się to potwierdzać.

Reklama

Aktorka do tej pory nie odniosła się do doniesień o rozstaniu. Jak sądzicie, tych dwoje bawi się naszym kosztem?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa rozstali się

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show biznesu. Fani od jakiegoś czasu spekulowali już o kryzysie w związku pary. Julia Wieniawa unikała pytań reporterów dot. wspomnianych rewelacji, zbywając temat.

Przy okazji Halloween para postanowiła wyznać fanom, że przestała się spotykać.

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!" - czytamy na profilu Nikodema Rozbickiego.

Aktor dodał do wpisu zdjęcie, na którym widzimy go z niedaną ukochaną wyszykowanych na imprezę w Halloweenowych przebraniach.

Co okaże się prawdą? 

Zobacz też:

Julia Wieniawa nie da się obrażać Janowi Peszkowi.

A jeszcze nie tak dawno Rozbicki i Wieniawa dali się przyłapać na nocnych igraszkach.

Polski aktor był na szczycie, ale oskarżenia go zniszczyły.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki
Reklama
Reklama
Reklama