Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Wystarczy tych płci pięknych w rodzinie Wiśniewskich!

Michał (34 l.) wciąż podkreśla, że oczekuje od żony urodzenia mu syna. Wszystko wskazuje na to, że jeśli urodzi się dziewczynka, związek czeka kryzys, albo Anię - rodzenie dzieci do oporu.

"Xavier twierdzi, że będzie miał brata. Fabienne, że siostrę" - pisze Wiśniewski na swoim blogu.

Reklama

"Wystarczy tych płci pięknych w rodzinie Wiśniewskich! - stwierdziłem. Trzymam więc z Xavierem, aby jednak ten, który poszedł do Boga, odrodził się ponownie. Nie tylko z imienia, ale całą siłą pragnienia życia".

We wpisie pojawia się także stały motyw - duma odpowiedzialnego ojca, który umie tresować, przepraszamy, wychowywać swoje dzieci:

"Xavier jest realistą, wie, że kiedy zadzwoni dzwonek jajkomierza - musi pójść spać. (...)Całus. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego... I dobranoc. Leży zasypiając powoi. Mój syn mnie szanuje - jestem z tego dumny."

Wspaniały tatuś wyznaje też, że marzy, aby... stać się dla syna bohaterem, którym dla chłopca jest na razie Harry Potter:

"Wprawdzie jego [Wiśniewskiego - red.] przygody nie są aż tak widowiskowe, pełne magii i nie kończą się zawsze szczęśliwie - ale są... prawdziwe."

Ciekawe, które przygody miał na myśli - seks z mężczyznami? Alkoholizm? Rozwody?

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje