Reklama
Reklama

Wyjątkowe zakupy Jolanty Kwaśniewskiej. Wam też się to zdarza w sklepach? Chyba nie!

Jolanta Kwaśniewska ponad 17 lat temu przestała pełnić funkcję Pierwszej Damy RP a nadal cieszy się sympatią Polaków. Okazują jej miłe gesty na każdym kroku. Dochodzi do tego, że była prezydentowa dostaje prezenty podczas zakupów!

Jolanta Kwaśniewska ikoną stylu

Jolanta Kwaśniewska (67 l.) w 1995 roku została Pierwszą Damą RP. Z roli bizneswoman musiała szybko przeistoczyć się w kobietę, która reprezentowała nasz kraj na świecie. Media na początku nie były jej przychylne. Krytykowano każdą jej wpadkę. Niektórzy nazywali ją nawet "Barbie z Pałacu" lub nawiązując do jej fryzury i podobieństwa do gwiazdy disco-polo - "Shazzą". 

Reklama

Jolanta Kwaśniewska w roli prezydentowej popełniała w pierwszych latach wiele błędów i do dzisiaj przypomina się jej te wpadki. Na przykład zbyt krótką spódnicę na spotkaniu z Elżbietą II albo czerwony  żakiet i czarną spódnicę podczas wizyty w Watykanie. Choć może w tym drugim stroju może nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tak samo ubrana była wówczas żona polskiego Ministra Spraw Zagranicznych Teresa Rosati.

Kwaśniewska brała sobie każdą krytykę mocno do serca. Zasięgała rady znanych stylistów i już wkrótce stała się ikoną stylu, którą naśladowały rzesze Polek. Styl Kwaśniewskiej do tego stopnia podobał się kobietom, że kiedy jej mąż Aleksander Kwaśniewski zakończył w 2005 r. sprawowanie urzędu, ona sama nie zniknęła z mediów. Już rok później pojawiła się na antenie stacji TVN Style jako ekspert w programie "Lekcja stylu", a po kilku miesiącach stała się jego gospodynią. Gdy dawała rady oraz gawędziła o elegancji i etykiecie, słuchała ją cała Polska. 

Wyjątkowe zakupy Jolanty Kwaśniewskiej

Do dzisiaj uważa się ją za jedną z najlepiej ubranych kobiet (przynajmniej w świecie polityki). Być może dlatego Jolanta Kwaśniewska nadal cieszy się sporą popularnością. Kiedy więc była prezydentowa wybrała się na zakupy do jednego z warszawskich butików, spotkała ją niecodzienna sytuacja.  

W jednym z ekskluzywnych sklepów z ubraniami Jolanta Kwaśniewska przymierzała płaszcz. Fotoreporter "Super Expressu" zarejestrował, że z butiku wyszła z... bukietem białych róż. Nie wiadomo czy kwiaty były prezentem od właściciela sklepu, czy też od jakiegoś wielbiciela byłej pierwszej damy. W każdym razie na pewno niewielu na zakupach spotykają takie przyjemne niespodzianki. 

Zobacz też:

Dawno niewidziana Jolanta Kwaśniewska zadała szyku na gali Woman Power

Jolanta Kwaśniewska wie, na czym można zarobić. Z czego żyje i jak mieszka była pierwsza dama?

Pięć lekcji stylu Jolanty Kwaśniewskiej. Jak się zestarzały?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy