Reklama

Reklama

Reklama

Jolanta Kwaśniewska prawie nie wyszła za Aleksandra. Na drodze stanął jej były chłopak

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski tworzą zgodne małżeństwo od ponad 40 lat. Choć mogłoby się zdawać, że byli niemal stworzeni dla siebie, to na początku nic nie wskazywało na to, że staną na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że na drodze do ich szczęścia miał stanąć były chłopak Jolanty...

Jolanta Kwaśniewska prawie nie wyszła za Aleksandra. Na drodze stanął jej były chłopak

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy poznali się jeszcze na studiach i właśnie wtedy, jako bardzo młodzi ludzie podjęli decyzję, by złożyć przysięgę małżeńską w 1979 roku. Jak właśnie ujawnił "Super Express" do małżeństwa 24-letniej Joli i 29-letniego Olka prawie nie doszło. O miłosnych perypetiach prezydentowa opowiedziała w książce "Pierwsze damy III Rzeczypospolitej". Para poznała się, gdy Aleksander był już na ostatnim roku studiów, kiedy przyszły prezydent przygotowywał się do pisania pracy magisterskiej z handlu zagranicznego, zaś jego wybranka - pilnie studiowała prawo i administrację.

Reklama

Przyszły prezydent nie miał czasu na zastanowienia, bo w Joli zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. Ona była wówczas świeżo po rozstaniu z byłym chłopakiem, dlatego wyznanie Aleksandra bardzo ją zaskoczyło. Do oświadczyn doszło bardzo szybko, jednak odbyły się w klasyczny sposób - przyszły prezydent podarował Joli pierścionek przerobiony po obrączce rodziców.

"Byłam zaskoczona, bo oświadczył się bardzo szybko, kiedy moje serce nie zaleczyło jeszcze tej ogromnej rany. Odmówiłam, chciałam dać mojemu byłemu chłopakowi drugą szansę: może otrzeźwieje, wróci na studia i będzie o mnie walczył" - zdradziła w książce. 

Pierwszy adorator był tak załamany rozstaniem z Jolantą, że miał udać się po radę do ojca prezydentowej. Niedoszły teść dopingował absztyfikanta i zalecił walkę o serce córki - na szczęście Aleksander Kwaśniewski skradł serce Jolancie na dobre.

Zobacz też:

Jolanta Kwaśniewska ujawnia w 67. urodziny: „Ubierałam się wbrew sobie”

Aleksander Kwaśniewski przekonał do tego Jolantę! Niebywałe, co zamierza…

Paulina Krupińska pochwaliła się 7-letnią córką. Dziewczynka nosi mini i szpilki! Przesada?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Kwaśniewski | Jolanta Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy