Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wyciekło pierwsze nazwisko nowej edycji programu "Ameryka Express"! TVN trzymał to w tajemnicy

"Ameryka Express" już wkrótce wróci na antenę TVN-u. Produkcja programu aktualnie kompletuje skład wycieczki. Trwają twarde negocjacje, jednak jedna gwiazda jest już pewna i praktycznie zakontraktowana.

"Ameryka Express" po krótkiej nieobecności na antenie TVN-u powróci w odświeżonej odsłonie. Nowa lokalizacja, wymyślne konkurencje oraz "klikalne" nazwiska, które mają zapewnić lepszą oglądalność od poprzedniej edycji. 

Ekipa realizacyjna programu postanowiła zaangażować największe gwiazdy stacji i Internetu. Zorientowali się, że tylko topowi influencerzy przyciągną widzów przed ekrany. 

"Ameryka Express" - pierwsze pewne nazwisko!

Przygodowe reality-show kręcone będzie jesienią tego roku, a premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku. Poprzednia edycja przed telewizory przyciągnęła lekko ponad milion widzów, dlatego została zarządzona przerwa. Fani mieli zatęsknić, a stacja dała sobie przestrzeń na poszukanie elektryzujących uczestników.

Reklama

Pierwszy wybór przyszedł im bardzo naturalnie, bo to idealna opcja, aby promować swoje twarze. 

Prowadząca "Hotel Paradise" zamierza dobrze przygotować się do startu i przyspieszyć treningi wysiłkowe. Spokojna jest o radzenie sobie z upałami, bo miała "próbę" na Zanzibarze podczas kręcenia randkowego show.  

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego "przystojniaka" od dwóch lat. To 54-letni milioner

Wróżka nie ma dobrych wieści dla Woźniak-Starak! Przestrzega ją przed ukochanym! "Wywinie numer"

Lekarz komentuje teorie Macademian Girl. Jego opinia jest jednoznaczna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ameryka Express | Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy