Reklama

Reklama

Reklama

Wstrząsająca diagnoza Dagmary Kaźmierskiej. Lekarze nie dają nadziei!

Dagmara Kaźmierska (51 l.), która jest najjaśniejszą gwiazdą programu „Królowe życie”, usłyszała od lekarza przerażającą diagnozę. Gwiazda oznajmiła fanom na Instagramie, że może już nigdy nie wstać z wózka inwalidzkiego…

Dagmara z "Królowych życia" kilka miesięcy temu uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego trafiła do szpitala. Celebrytka poinformowała wówczas fanów, że ma niesprawne obie nogi i potrzebuje trochę czasu, by wrócić do zdrowia.

W stronę gwiazdy posypało się mnóstwo słów wsparcia od wielbicieli. Wydawało się, że Dagmara doszła już do siebie, a jej stan zdrowia się polepszył. Niestety, nic bardziej mylnego. 

"Królowa życia" opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznała, że jej rokowania nie są dobre. Lekarze zajmujący się gwiazdą obawiaj się, że Dagmara może już nigdy nie stanąć na nogi i nie chodzić tak sprawnie, jak przed wypadkiem. 

Reklama

"Dzień dobry Serduszka Moje Kochane. Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski. Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś... Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty (...)" - napisała celebrytka na Instagramie. 

Dagmara poprosiła fanów o wsparcie i o trzymanie kciuków za jej zdrowie. W opublikowanym poście wspomniała również, że jest szczęśliwie zakochana, ale na razie, nie chce zdradzać szczegółów.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy