Reklama

Reklama

Reklama

Wróżka Kempisty ma dobre wieści dla Jacka Borkowskiego. „Znów stanie na ślubnym kobiercu"

Jacek Borkowski (63 l.) 6 lat temu owdowiał. Od tamtej pory nie ustaje w próbach ułożenia sobie życia, jednak, na razie, bez powodzenia. Aktor nie traci nadziei, że spotka jeszcze w życiu miłość, niestety wróżka Anna Kempisty hamuje jego optymizm. Czy los się odmieni?

Jacek Borkowski owdowiał 14 stycznia 2016 roku, gdy jego trzecia żona, Magdalena zmarła z powodu zbyt późno zdiagnozowanej białaczki. Czas od jej śmierci upłynął mu na godzeniu kariery z wychowaniem dwojga dzieci i sądową batalią z matką i siostrą zmarłej żony. Konflikt zaczął się tuż po pogrzebie, gdy rodzina Magdaleny Borkowskiej postanowiła „zabezpieczyć” biżuterię zmarłej, kradnąc ją z domu zrozpaczonego wdowca. Zaraz późnej teściowa i szwagierka aktora nasłały na niego kuratora, twierdząc, że w domu panuje patologia.  

Reklama

Dla nastoletnich dzieci aktora, przerażonych, że tuż po pogrzebie mamy stracą także i ojca, była to trauma.  W międzyczasie teściowa Borkowskiego naskarżyła na niego tabloidom, że… nie spłaca za nią kredytu, zaś wnuki nastraszyła opowieściami o duchu ich zmarłej mamy, który ponoć regularnie ją odwiedza i wcale nie jest zachwycony zachowaniem dzieci.

Podczas gdy wszyscy współczuli aktorowi ciężkich przeżyć i zachwycali się jego bohaterstwem jako samotnego ojca, w cieniu procesów sądowych Borkowski wytrwale szukał nowej partnerki.  Niestety, żadna z dotychczasowych kandydatek nie zdecydowała się kontynuować z nim znajomości, a posądzana o romans z Jackiem koleżanka z planu Magdalena Wójcik stanowczo zdementowała plotki

Wróżka Kempisty przepowiada przyszłość Jackowi Borkowskiemu

Borkowski nie traci nadziei, że jeszcze spotka w życiu miłość, niestety, los, póki co, mu nie sprzyja. Jak ujawnia wróżka Anna Kampisty, aktor powinien pohamować entuzjazm:

Jednak, jak pokazały karty, jeśli Borkowski uzbroi się w cierpliwość, wkrótce może okazać się, że o jego względy będą rywalizować dwie kobiety i, jak to zwykle bywa, młodość i uroda wygrają z charakterem. Jak ujawnia wróżka, w życiu Borkowskiego pojawi się mądra, wartościowa kobieta z dzieckiem, jednak aktor odrzuci ją. Wróżka Kempisty widzi to wyraźnie:

Cóż, to już będzie czwarty raz…

Zobacz też:

Joanna Opozda pragnie tego spotkania. Jedyna nadzieja to wyjazd do Francji

Demi Rose pokazuje pośladki w odważnym gorsecie

POMAGAMY UKRAINIE

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski | Anna Kempisty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy