Reklama
Reklama

Wpadka TVP na gali wręczenia Wiktorów. Zrobiło się bardzo niezręcznie...

Bogumiła Siedlecka-Goślicka, znana w sieci jako Anioł na resorach, podczas gali TVP Wiktory 2021 odbierała nagrodę dla najlepszego aktora w imieniu Marcina Dorocińskiego. Niestety w pewnym momencie zrobiło się bardzo niezręcznie. "Wykluczenie ma wiele twarzy, jedną z nich widzicie państwo teraz" - wyznała we wzruszającym przemówieniu.

Gala wręczenia Wiktorów powróciła po siedemnastu latach nieobecności, wywołując sporo kontrowersji. Gwiazdy między innymi bojkotowały występ Stinga, który miał uświetnić wieczór swoją obecnością i muzyk finalnie nie pojawił się w Telewizji Polskiej.

Okazuje się, że organizatorzy zaliczyli też sporą wpadkę podczas wydarzenia. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę niezręcznie.

Reklama

Wiktory 2021: Organizatorzy zaliczyli sporą wpadkę

Marcin Dorociński został laureatem w kategorii "Aktor roku", ale niestety był nieobecny na gali. Nagrodę w jego imieniu odebrała przyjaciółka artysty z Fundacji Integracja, Bogumiła Siedlecka-Goślicka

Aktor od lat wspiera vlogerkę, znaną pod pseudonimem Anioł na resorach, która porusza się na specjalnym wózku inwalidzkim

Okazało się, że znana YouTuberka... nie może wjechać na scenę! Przeszkodą były schody, przez które Bogumiła była zmuszona odebrać statuetkę spod sceny

Organizatorzy nie przewidzieli udziału osób z niepełnoprawnościami w tak prestiżowej gali? Dostało im się w oficjalnym przemówieniu.

Bogumiła Siedlecka-Goślicka odebrała nagrodę w imieniu Marcina Dorocińskiego

Bogumiła Siedlecka-Goślicka od urodzenia choruje na wrodzoną łamliwość kości. Ma jedynie metr wzrostu i nigdy nie stanęła na własnych nogach.

Mimo przeciwności losu nie rezygnuje z marzeń i dzieli się z innymi swoją pasją, podkreślając, że "siła jest kobietą". Bogumiła również chciała zostać aktorką, ale znalazła inne sposoby na wyrażanie siebie i życiowe spełnienie.

Swoje przemówienie podsumowała prośbą o równość i godność w imieniu swoim oraz innych osób z niepełnosprawnościami.

SuperWiktora honorowego otrzymał prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, Wiktora publiczności Ida Nowakowska, nagrodę dla Sportowca roku dostał Robert Lewandowski, natomiast Odkryciem roku został Krystian Ochman.

Zobacz też:

Wiktory 2021: Poruszające sceny na gali. Trzymali to w tajemnicy do ostatniej chwili

Jurek Owsiak odpowiada na zarzuty Dody. "Niehonorowe i nieprzyjacielskie zachowanie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | Wiktory 2022 | Marcin Dorociński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy