Reklama
Reklama

Wolszczak ujawnia kulisy współpracy z Wieniawą. Doszło do nieporozumienia

Grażyna Wolszczak długo zabiegała o zatrudnienie Julii Wieniawy w sztuce „Gra” w kierowanym przez siebie teatrze „Garnizon Sztuki”. Okazuje się, że początki ich współpracy nie były łatwe, a młoda aktorka nawet nie chciała przeczytać scenariusza i posądzała Wolszczak o niecne zamiary…

Julia Wieniawa: kariera

Julia Wieniawa ma dopiero 24 lata, a jej kariera z roku na rok nabiera coraz większego tempa. Gwiazda może liczyć nie tylko na propozycje zawodowe, ale także oferty od reklamodawców, dzięki czemu nie tylko znacząco się wzbogaciła, ale także może realizować kolejne projekty. Obecnie dzieli swój czas pomiędzy muzykę, a aktorstwo i wychodzi jej to całkiem dobrze.

O jej udział w filmach, serialach czy sztukach zabiega wielu reżyserów i producentów. Okazuje się, że wśród nich była także Grażyna Wolszczak, która kieruje teatrem Garnizon Sztuki.

Reklama

Choć udało jej się dopiąć swego i zatrudnić Julię Wieniawę, to początki ich współpracy wcale nie były łatwe. Jak ujawniła Wolszczak w rozmowie z "JastrząbPost", Wieniawa nawet nie chciała wziąć do ręki scenariusza do sztuki "Gra", w której Wolszczak bardzo chciała ją obsadzić. Powód? Julia myślała, że oferta została jej złożona tylko po to, by wykorzystać jej znane nazwisko.

Wolszczak zdradza kulisy współpracy z Wieniawą

"Julia długo nie czytała scenariusza, ja mówiłam, żeby to zrobiła. Ona myślała, że chcemy po prostu wykorzystać jej popularność i dopiero jak przeczytała scenariusz, to powiedziała wow" - wyznała Grażyna Wolszczak.

Aktorka dodała, że negocjacje wynagrodzenia przebiegły dość spokojnie i nie było żadnego problemu z dogadaniem się co do stawki.

Wolszczak wyjawiła również, że zarówno ona, jak i jej wspólniczka, od początku były jednogłośne, że to właśnie Julia Wieniawa powinna zagrać główną postać w spektaklu "Gra". "(...) Jednym głosem powiedziałyśmy - Wieniawa. Ona tak pasuje do tej roli i jest idealna" - powiedziała portalowi "JastrząbPost".

U boku Wieniawy zagra Adam Woronowicz, który również był wielkim zwolennikiem zatrudnienia Julii Wieniawy do tej roli. Wolszczak zapowiada, że widzom z pewnością nie zabraknie emocji. Premiera ma się odbyć już 9 lutego.

Zobacz też:

Julia Wieniawa już zarobiła pierwszy milion w tym roku

Grażyna Wolszczak niczym posąg pozuje w skąpym bikini

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy