Reklama
Reklama

​Julia Wieniawa już zarobiła pierwszy milion w tym roku. Przez trzy dni?

Julia Wieniawa (24 l.) niejednokrotnie już udowodniła, że ma głowę do interesów. Na kampaniach reklamowych zarabia miliony. Jak obliczył, zwykle skrupulatny w sprawach finansowych „Super Express”, mogła zarobić już pierwszy milion w tym roku. I to zaledwie w 3 dni!

Kiedy Julia Wieniawa po zdanej maturze zdecydowała się nie zadawać na studia aktorskie, ani nawet próbować dostać się na kursy Lee Strasberga, jak jeszcze kilka miesięcy wcześniej planowała, wydawało się, że to niezbyt trafiona decyzja. 

Julia Wieniawa rezygnuje ze studiów - dlaczego?

Jak można przypuszczać, zaważył na niej obowiązujący studentów pierwszego roku zakaz występowania w filmach, serialach i kampaniach reklamowych. Wieniawa zaś swój sukces finansowy buduje głównie na nich. Jako ambasadorka lakieru do paznokci, farb do włosów, smartfonów oraz kostiumów kąpielowych zarobiła wystarczająco, by wystarczyło na kupno trzech mieszkań w Warszawie, z których dopiero trzecie, zaspokoiło jej wymagania. 

Reklama

Kłopot w tym, że brak wykształcenia aktorskiego z czasem odbija się na stawkach. Katarzyna Cichopek, chociaż spędziła w „M jak miłość” większość swojego życia, zarabia tyle, co dziecięcy aktorzy. Dla porównania - stawka kolegi Wieniawy z „Rodzinki.pl” Macieja Musiała  zrównała się ze stawką jego serialowej mamy, Małgorzaty Kożuchowskiej, gdy tylko rozpoczął studia aktorskie. 

Julia Wieniawa zarobiła milion

Julia jednak na razie o tym nie myśli. Za dobrze jej się układa z reklamodawcami...Jak informuje lubiący zaglądać ludziom do portfela „Super Express”, 24-letnia celebrytka zdążyła już zarobić pierwszy milion w tym roku. To spory wyczyn, biorąc pod uwagę, że jest dopiero 4 stycznia. 

Oczywiście, sformułowanie "milion w trzy dni" tylko brzmi efektownie, a w rzeczywistości jest  rezultatem wcześniej podpisanych umów. Z początkiem 2023 roku wystartowały bowiem dwie kampanie reklamowe, których gwiazdą jest Julia Wieniawa. 

Kampanie reklamowe Julii Wieniawy

Jedna z nich zastąpiła świąteczną reklamę firmy jubilerskiej, której twarzą była Małgorzata Socha, druga zaś promuje catering dietetyczny. Biorąc pod uwagę, że firmy biżuteryjne, jako marki luksusowe, należą do najhojniejszych reklamodawców to, jak szacuje „Super Express” kontrakt, podpisany przez Wieniawę, mógł opiewać nawet na pół miliona złotych.

Z kolei na reklamie cateringu dietetycznego mogła zarobić 400 tysięcy zł. 

Brakujące do miliona 100 tysięcy mogła bez trudu uciułać na Instagramie i z gaży za rolę w serialu „Teściowie”, który na dniach zadebiutuje na antenie Polsatu. 

Zobacz też:

Julia Wieniawa przyznaje, że "ostatnie miesiące nie były łatwe". "Hektolitry łez, ból brzucha"

Zapłakana Julia Wieniawa pozdrawia z Bali. "Teraz jest źle, ale będzie lepiej"

Julia Wieniawa jest przepracowana? "Oczyszczam się poprzez łzy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy