Reklama

Reklama

Reklama

Wojna na zgrabne nogi! Która z gwiazd Polsatu prezentuje się najlepiej?

Już niebawem na antenie Telewizji Polsat zobaczymy nowe edycje "Tańca z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Love Island" i "Ninja Warrior". Gwiazdy Polsatu pokazały się na nagraniu jesiennej ramówki. Widać, że humory im dopisywały i mimo wysokiej temperatury, świetnie się bawiły. Przy okazji zapozowały do zdjęć i zaprezentowały swoje zgrabne nogi!

Jesienna ramówka Telewizji Polsat

Już na jesieni na antenie Telewizji Polsat będziemy mogli zobaczyć kolejne edycje ulubionych programów. Przed nami zmagania na parkiecie w wykonaniu znanych aktorów, piosenkarzy i sportowców, czyli "Taniec z Gwiazdami". Nie zabraknie wokalnych potyczek w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i walki ze sobą oraz swoimi możliwościami w "Ninja Warrior". Będzie też wiele miłosnych uniesień na wyspie "Love Island"

Reklama

Taniec z Gwiazdami: znamy nazwiska

Fani "Tańca z Gwiazdami" nie zawiodą się! Na chwilę obecną znamy kilka nazwisk. Na parkiecie zobaczymy Krzysztofa Rutkowskiego, Michała Mikołajczaka, Magdę Mołek, Maję Włoszczowską oraz Ilonę Krawczyńską. Więcej nowości o programie znajdziecie tutaj. A jeśli chcecie obejrzeć poprzednie edycje, to wszystkie odcinki są dostępne na polsat go. Program ponownie poprowadzi Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna. W roli gospodyni pojawi się Izabela Janachowska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: wiemy, kto zaśpiewa

Powróci też "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Przypomnijmy, poprzednią 6. edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Danzel, a czek na 100 tysięcy złotych przekazał na rzecz Fundacji Polsat. Lista nazwisk nowego sezonu jest objęta na razie tajemnicą. Nam udało się dowiedzieć, że na scenie zaśpiewa... Michał Milowicz.

Gwiazdy Polsatu zaprezentowały swoje długie nogi

Gwiazdy Polsatu pojawiły się na nagraniu do jesiennej ramówki. Mimo wysokiej temperatury i mocnego słońca, świetnie bawiły się podczas kręcenia zdjęć. Zapozowały też fotoreporterom i zaprezentowały swoje zgrabne nogi. Zresztą zobaczcie sami!

***

Zobacz także:

Karol Strasburger mówi o rozwodzie w "M jak miłość". "Dziecko nie jest moje"

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Małgorzata Foremniak mierzy się z kryzysem w związku. "Bliska relacja nie jest łatwa"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy