Reklama
Reklama

Wojewódzki zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych! Teraz przeprasza

Kuba Wojewódzki (58 l.) chętnie pokazuje potyczki swoich znajomych z branży, ale sam ma swoje za uszami. Dziennikarza przyłapano na gorącym uczynku, gdy zostawił samochód na miejscu dla niepełnosprawnych. Gdy publicznie mu to wytknięto - przeprosił na Instagramie.

Artur Kurasiński, autor komiksu edukacyjnego "Róża, a co chcesz wiedzieć", opublikował na swoim Facebooku zdjęcie nieprawidłowo zaparkowanego samochodu Kuby Wojewódzkiego.

Okazało się bowiem, że zabiegany prezenter nie mógł marnować czasu na znalezienie miejsca do parkowania i zostawił auto na tym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych.

"Kiedy jesteś medialnym arbitrem stylu, moralności i łajasz, grzmisz i obśmiewasz swoje koleżanki oraz kolegów celebrytów w swoich programach, audycjach i felietonach, a potem okazuje się, że jesteś dokładnie taki sam. A może nawet gorszy, bo oni przynajmniej nie pouczają innych" - zauważył Kurasiński.

Parkowanie na wydzielonych miejscach dla osób niepełnosprawnych to plaga wśród celebrytów. Nie ma miesiąca, by paparazzi nie przyłapali któregoś z nich na łamaniu prawa. Nie da się ukryć, że mandat w wysokości 800 zł, dla wielu gwiazd nie jest tak dotkliwy.

Wojewódzki nie pozostawił jednak tego bez odpowiedzi! Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z zaparkowanym w niewłaściwym miejscu pojazdem i przeprosił.

"Przepraszam Wszystkich za zaistniałą sytuację. Następnym razem będę uważniej parkował. Mój błąd" - napisał.

Zdania internautów były jednak podzielone. Niektórzy ubolewali, że Wojewódzki jest kolejnym celebrytom, który nie liczy się z przepisami. Inni cieszyli się, że potrafił przeprosić.

Reklama

Zobacz też:

Wojewódzki uderza w Rozenek. Miała wysyłać mu wulgarne SMS-y!

Król TVN-u broni Kurdej-Szatan! Walczył o nią do końca

Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy