Reklama
Reklama

Wojciech Gola nie ma szczęścia w miłości. Teraz milioner padł ofiarą oszustwa: "Nie dajcie się"

Wojciech Gola, czyli jeden ze współzałożycieli największej gali freak-fightowej Fame MMA jest od dłuższego czasu singlem. Swego czasu pojawiały się plotki o gorącym romansie Wiktorii Gąsiewskiej z milionerem. Nietrudno było zgadnąć, że chodzi właśnie o Wojtka Golę. Tym razem sprawa jest jeszcze bardziej poważna.

Milioner Wojtek Gola nie ma szczęścia w miłości, a teraz padł ofiarą oszustwa

Wojciech Gola na swoich mediach społecznościowych zaapelował o czujność wszystkie kobiety. W popularnej aplikacji randkowej pojawili się oszuści, którzy podszywają się pod milionera i włodarza Fame MMA.

Wojciech Gola apeluje o czujność. Padł ofiarą oszustwa: "Nie dajcie się"

Według doniesień oszust pisze z kobietami podając się za Wojtka. Niczego nieświadome kobiety są pewne, że rozmawiają ze znanym influencerem. Sam zainteresowany postanowił zdementować, jakoby używał aplikacji randkowej.

Reklama

"Nie posiadam i nie zamierzam zakładać profilu na żadnym portalu randkowym. Dochodzą do mnie sygnały, że ktoś się pode mnie podszywa i oszukuje dziewczyny, które nie są świadome, że wymieniają wiadomości z oszustem. Nie dajcie się nabrać, nie wiadomo jakie intencje mają tacy oszuści. Mam nadzieję, że masowe zgłaszanie fałszywych kont spowoduje ich usunięcie z takich portali" - powiedział dla Plejady.

Wojciech Gola i Wiktoria Gąsiewska mieli romans? Od plotek aż huczało

Plotki o tym, że Wiktoria Gąsiewska i Wojtek Gola mogą być parą, krążyły w maju 2022 roku. Wówczas według informatorów, młoda aktorka często widywana jest w jego towarzystwie, a on zaprosił ją na jedną z gal Fame MMA, a także towarzyszył jej po programie "Tańca z gwiazdami".

Zobacz też:

Wojciech Gola: czeka go poważny zabieg. "Będę miał spokój na 5 lat"

Wojtek Gola we łzach mówi o śmierci ojca: "Nie zapomnę do końca życia"

Wiktoria Gąsiewska potwierdza ciążę. Zszokowała wyznaniem na Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Gola | FAME MMA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy