Reklama
Reklama

Wiśniewski o występie Ochmana na Eurowizji. Miał innego faworyta!

Michał Wiśniewski (49 l.) dwukrotnie występował na eurowizyjnej scenie, więc jak nikt inny rozumie rozterki naszych reprezentantów. W rozmowie z Faktem ocenił tegoroczne wykonanie Krystiana Ochmana i przy okazji zdradził, kto był jego prawdziwym faworytem na Eurowizji 2022!

Krystian Ochman zajął 12. miejsce w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, otrzymując 151 punktów. Na scenie w Turynie zaprezentował utwór "River" (posłuchaj!), do którego współtworzył tekst oraz melodię. 

Nasz reprezentant jest zwycięzcą 11. edycji programu "The Voice of Poland" i studiuje na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki klasycznej

Reklama

Dziadek Krystiana był słynnym śpiewakiem operowym i jego zdaniem to właśnie po nim odziedziczył swój niezwykły talent. Finalnie Eurowizję 2022 wygrała jednak Ukraina, czyli zespół Kalush Orchestra (posłuchaj!).

Eurowizja 2022: Michał Wiśniewski ocenia występ Krystiana Ochmana

Krystian Ochman był wymieniany w czołówce faworytów tegorocznej Eurowizji i porównywany przez media do samego Andrei Bocellego (sprawdź)! Jego występ postanowił ocenić stały bywalec eurowizyjnej sceny, czyli Michał Wiśniewski (posłuchaj!).

Lider Ich Troje do samego końca wierzył, że Krystian znajdzie się w pierwszej trójce. 

Wokalista nie ma też żalu o punktację ze strony ukraińskiego jury. Uważa, że ten festiwal muzyczny to nie tylko święto piosenki, ale i miłości między narodami.

Lider Ich Troje miał innego faworyta!

Okazuje się, że mimo licznych komplementów faworytem Wiśniewskiego wcale nie był Ochman!

Czyje wykonanie zatem najbardziej przypadło mu do gustu? 

Trzeba przyznać, że Cornelia Jakobs brawurowo wykonała piosenkę "Hold Me Closer" (posłuchaj!) w finale tegorocznej Eurowizji. Ostatecznie wokalistka zajęła czwarte miejsce.

Michał mocno wierzył też w charyzmatycznego reprezentanta innego kraju. 

Sam Ryder to wręcz gwiazdor TikToka, który zaśpiewał przed publicznością utwór "Space Man" (posłuchaj!). Na szczęście Wielka Brytania ma już na swoim koncie aż pięć zwycięstw w Eurowizji.

Zaskoczeni? A wy za kogo jeszcze trzymaliście kciuki?

Zobacz też:

Jacek Kurski komentuje występ Krystiana Ochmana: "Zostanie zapamiętany na długo"

Krystian Ochman wystąpił na Eurowizji razem z Ukrainką. Kim jest tajemnicza kobieta?

Margaret o znajomości z Kalush Orchestra. Planują wspólny projekt?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | "Eurowizja 2022" | Krystian Ochman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama