Reklama
Reklama

Wiesław Nowobilski z programu „Nasz nowy dom” wzrusza i zachwyca. Jaki jest prywatnie?

Wiesław Nowobilski (ok. 50 l.) swoją sławę zyskał dzięki programowi „Nasz nowy dom”, do którego dołączył w 2017 r. To kierownik ekipy budowlanej, który od razu zyskał wyjątkową sympatię widzów. Wyróżnia go pracowitość i wrażliwość. Dba o swoich pracowników, a osobom, którym pomaga, chciałby przychylić nieba. Kim jest ten mężczyzna?

Na próżno szukać w social mediach zdjęć Wiesława Nowobilskiego, na których prezentuje swoje życie osobiste. Co prawda ma swoje konto, ale są na nim zaledwie 2 zdjęcia. Nikt nie wie, kiedy się urodził. Nie mówi za wiele o sobie, ponieważ skupia się na swojej pracy.

Wiadomo tylko tyle, że jest rodowitym góralem, który po godzinach tworzy piękne rzeczy z drewna i często wykorzystuje je w przeprowadzanych metamorfozach domów, obdarowując nimi mieszkańców. Jak sam żartobliwie zdradził w jednym z odcinków, dzięki programowi "Nasz nowy dom" jego góralskie dekoracje wnoszą cząstkę tej przepięknej kultury w design domów w całej Polsce.

Reklama

Wiesław Nowobilski - co wiadomo o jego życiu prywatnym?

Mężczyzna pochodzi z Brzegów, niedaleko Krakowa i uczył się w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. To człowiek z doświadczeniem, który od 2004 r. prowadzi własną firmę. Obecnie mieszka w Jurgowie, w powiecie tatrzańskim, jednak niewiele wiadomo o jego rodzinie.

Rok temu obchodził 30-lecie związku małżeńskiego z żoną Renatą. Od 1991 r. tworzą szczęśliwą parę. Mają syna Kacpra, który założył własną rodzinę, ale to prawdopodobnie nie jedyne dziecko Państwa Nowobilskich. Wiesław w ostatnim odcinku programu "Nasz nowy dom" pochwalił się, że właśnie został dziadkiem. Tak mówił wzruszony:

"Słuchajcie, muszę się wam pochwalić, że urodził mi się piąty wnuk, drugi chłopak... To jest od Kacpra... Wszystkiego najlepszego Kacper i Renatko!"

Wiesław Nowobilski jako kierownik ekipy budowlanej "Nasz nowy dom"

W telewizji znalazł się dzięki architektowi Maćkowi Pertkiewiczowi, który po sąsiedzku zobaczył perfekcyjną pracę Nowobilskiego. To on namówił go do wzięcia udziału w castingu do programu "Nasz nowy dom". Wiesława wcale nie ciągnęło do pracy na wizji, ale uległ namowom kolegi. O tym wydarzeniu wspominał w wywiadzie udzielonym telewizji Polsat:

"Maciek zachęcał, żebym się zgłosił i przełamywał swoje opory, bo w tamtym momencie miałem dużo pracy. Potem spotkałem się z osobami z produkcji, zrobiliśmy pierwszy odcinek, który się bardzo spodobał i zostałem na dłużej".

Wiesław jest ulubionym bohaterem programu, a widzowie cenią go za cudowną osobowość - to poczciwy człowiek z łagodnym charakterem, który kocha ludzi. Wyznał, że udział w projekcie daje mu satysfakcję, ponieważ od zawsze lubił pomagać.

Co dalej z karierą Wisława Nowobilskiego?

Wiesław skorzystał z zaproszenia dp udziału w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i został jego uczestnikiem! Przyzwyczajony do ciężkiej pracy ma okazję, by zaprezentować się zupełnie w nowej odsłonie.

To szansa, by Wiesława poznać bliżej. Nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, więc może teraz odsłoni więcej kart.

Zobacz też:

Osobista tragedia Wiesława Nowobilskiego. Mówi, jak doszło do wypadku

Wiesław Nowobilski zdradził tajemnicę programu "Nasz Nowy Dom"

Wiesław Nowobilski i inne gwiazdy w "Tańcu z gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiesław Nowobilski | "Nasz nowy dom" | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy