Reklama

Reklama

Reklama

Wiesław Nowobilski chce oddać swój interes. Kto przejmie firmę po budowlańcu z "Nasz nowy dom"?

Wiesław Nowobilski to kierownik budowy w programie stacji Polsat "Nasz nowy dom" i od niedawna - uczestnik 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na czas trwania tanecznego show musiał zawiesić swoją budowlaną karierę. Kto zajmuje się jego firmą, gdy uczestniczy w wyścigu po Kryształową Kulę?

Wiesław Nowobilski chce oddać swój interes. Kto przejmie firmę po budowlańcu z "Nasz nowy dom"?

Wiesław Nowobilski to jeden z uczestników programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Budowlaniec próbuje swoich sił w parze ze słoweńską tancerką Janją Lesar. Choć z początku nikt nie przypuszczał, że sympatyczny Wiesiek okaże się królem parkietu, budowlaniec z każdym kolejnym odcinkiem udowadnia, że ma doskonałe poczucie rytmu. Kierownik budowy w "Nasz nowy dom" zebrał w ostatnim odcinku najwyższe noty od jury!

Reklama

Nowobilski, gdy nie występuje w telewizji, prowadzi rodzinną firmę budowlaną. Redakcja Pomponik.pl zapytała Wiesia, kto zajmuje się biznesem, gdy on walczy o Kryształową Kulę. Warto wspomnieć, że budowlaniec z Brzegów od 2004 roku ma swoją własną firmę Tatra-Bud. Podczas nieobecności szefa, nad interesem czuwa ukochany syn Nowobilskiego, który w przyszłości ma przejąć firmę ojca.

"Jeśli syn się zdecydował, że będzie budowlańcem, to muszę go szkolić i musi wiedzieć, jak dyrygować firmą" - wyznał Nowobilski.

Wiesław nie afiszuje się ze swoją prywatnością, a w sieci próżno szukać informacji na temat jego rodziny. Jedyne co wiadomo o uczestniku tanecznego show to fakt, że od 1991 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Renatą. Para prawdopodobnie ma więcej niż jedno dziecko, jednak tylko o synu Kacprze wypowiadał się Wiesław. Mężczyzna doczekał się już pięciorga wnucząt.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Wiesławem Nowobilskim można obejrzeć tutaj:

Wiesław Nowobilski to uczestnik "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Odcinki show można oglądać w każdy poniedziałek o 20:05 w stacji Polsat lub na PolsatGO (tutaj).

Zobacz też:

Wiesław Nowobilski z „Naszego nowego domu” wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” . „Na budowie lżej…”

Wiesław Nowobilski z programu „Nasz nowy dom” wzrusza i zachwyca. Jaki jest prywatnie?

Przez lata przechodzili piekło. "Nasz nowy dom" odmienił ich życie

Marcin Hakiel i duże zmiany po rozwodzie z Cichopek. Już szuka większego domu dla nowej kobiety!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiesław Nowobilski | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy