Reklama
Reklama

Wieści ws. Weroniki Książkiewicz nadeszły nagle w środku nocy. Syn już został powiadomiony

W środku nocy jeden z portali podał do wiadomości bardzo smutną wiadomość o bardzo trudnych chwilach w domu Weroniki Książkiewicz. Jak potwierdziła anonimowo przyjaciółka aktorki, ojciec synka Weroniki zmarł nagle. Oto co udało się do tej pory ustalić...

Weronika Książkiewicz rzadko w ostatnim czasie pojawiała się w mediach. Teraz jeden z portali zamieścił o niej nową informację, ale niestety jest ona bardzo smutna. 

Weronika Książkiewicz w żałobie

"We wtorek po północy Świat Gwiazd dowiedział się, że nie żyje Krzysztof Latek. Były partner Weroniki Książkiewicz i ojciec jej syna Borysa" - czytamy.

Informację tę miała potwierdzić znajoma aktorki, z którą pracuje na planie "Barw szczęścia". W otoczeniu Książkiewicz wiadomość ta wywołała ogromne poruszenie, bo nikt się czegoś takiego nie spodziewał. 

Reklama

Wszak Latek miał zaledwie 59 lat. Jak przekazała znajoma, w domu Weroniki zapanował wielki smutek, a największym problemem dla nie było powiadomienie Borysa o śmierci taty. 

"Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska (aktorka m.in. „Barw szczęścia” - red.). Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna" - wyjawiła przyjaciółka aktorki w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Smutek w domu Weroniki Książkiewicz

Sama Książkiewicz nie skomentował tej sprawy publicznie, ale nie ma co tego specjalnie oczekiwać, bowiem znana jest z tego, że "nie wypowiada się publicznie na tematy prywatne".

Przypomnijmy, że Weronika Książkiewicz i starszy od niej o 16 lat Latek zaczęli spotykać się w 2008 roku. Dwa lata później na świecie pojawił się ich synek Borys. 

Po zaledwie trzech miesiącach od jego narodzin jego rodzice podjęli niespodziewaną decyzję o rozstaniu. Początkowo ich relacje ponoć nie należały do najlepszych, ale z czasem udało im się na nowo porozumieć dla dobra Borysa.

"Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. (...) Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi" - przekazała Światowi Gwiazda przyjaciółka Weroniki. 

Zobacz też:

Weronika Książkiewicz przeżyła fatalny moment w życiu. Dzisiaj odnalazła nową miłość

Weronika Książkiewicz o scenach, które musi grać. "Ciało to moje narzędzie pracy" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama