Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wieniawa w Sopocie potwierdza pogłoski o swoim związku. To już nie jest tajemnica [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia Wieniawa, która zadebiutowała na Polsat SuperHit Festiwal jako wokalistka, ma teraz dobry czas zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jakiś czas temu dużo mówiło się, że została singielką. W rozmowie z reporterem Pomponika gwiazda wyjawiła, że zeszła się z Nikodemem Rozbickim.

Polsat SuperHit Festiwal wystartował w piątek, 26 maja, i obfitował w wiele emocji. Szczególnie wzruszył fanów Dawid Kwiatkowski, który najpierw rozgrzał publiczność na scenie, a w pewnym momencie podszedł do swojej mamy z ogromnym bukietem róż.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie

Wśród artystów występujących dla widowni zgromadzonej w Operze Leśnej, a także telewidzów i internautów, była Julia Wieniawa, która opanowała scenę wraz z Maciejem Musiałowskim i wykonała balladę "Zabierz tę miłość".

Reklama

Na ściance podczas Polsat SuperHit Festiwal pozowała jednak nie tylko z nim, ale także z Nikodemem Rozbickim. To wywołało niemałe poruszenie, gdyż wszyscy myśleli, że nie są razem. Jak się jednak okazuje, postanowili dać sobie drugą szansę. Pogłoski o tym, że wrócili do siebie, krążyły już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz Julia Wieniawa potwierdziła je oficjalnie.

"Lubimy robić zamieszanie po prostu" - zażartowała, a następnie rozwiała wszelkie wątpliwości: "Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Pomponika.

Julia Wieniawa woli śpiewać niż prowadzić festiwal

To nie był pierwszy kontakt Julii Wieniawy z sopocką sceną. Kilka lat temu miała okazję współprowadzić festiwal, jednak jak wyznała w rozmowie z nami, zdecydowanie woli śpiewać niż pełnić rolę konferansjerki.

"Zrozumiałam, że jednak nie do wszystkiego ma się talent i nigdy nie byłabym dobrą prowadzącą. Prowadzenie czy bycie konferansjerką czy dziennikarką zostawiam lepszym" - wyznała Pomponikowi, dodając: "Do tej pory dostaję takie propozycje, ale ja po prostu się nie czuję w tym komfortowo. Nie umiem tego robić".

Polsat SuperHit Festiwal: kto wystąpi w sobotę?

Polsat SuperHit Festiwal potrwa do niedzieli, 28 maja. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie głównej Interii oraz w Telewizji POLSAT od godz. 20.

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal upłynie pod znakiem świętowania "20 lat Festiwali Polsatu w Sopocie". Ten wyjątkowy wieczór uświetnią gwiazdy, które także obchodzą swoje wyjątkowe muzyczne jubileusze: Golec uOrkiestra (25 lat na scenie), IRA (30. jubileusz), Maciej Maleńczuk (40 lat na muzycznej scenie).

Gwiazdami wieczoru będą także m.in. Edyta Górniak, Kamil Bednarek w zupełnie nowym repertuarze, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz, której hit "Małgośka" obchodzi... 50 .rocznicę

Zobacz też:

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował jubileusz i wzruszał do łez

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Tribbs z hołdem dla Krzysztofa Krawczyka, Doda jako domina

Bajm na Polsat SuperHit Festiwal. 45 lat na scenie, a wciąż płonie gorący ogień 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy