Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wieniawa o tatuażu zrobionym na Bali. "Igła nie była do końca sterylna"

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej instagramowa relacja z wyjazdu na Bali była bardzo szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Na wycieczce celebrytka zrobiła również tatuaż. Tylko nam zdradziła, jak wyglądał proces jego wykonania oraz tego, czy go żałuje.

Julia Wieniawa (23 l.) parę dni temu wróciła z wycieczki na Bali, którą regularnie dokumentowała w swoich social mediach. Jej instagramowe konto wypełniło się nagraniami oraz zdjęciami z tego malowniczego zakątka świata. Fani zwrócili uwagę na jeden post, który opublikowała celebrytka. Chodzi o zdjęcie, na którym widać, jak wykonuje tatuaż.

Wieniawa opowiada o tatuażu z Bali. Fani: "W gratisie żółtaczka"

Dwa tygodnie temu Julia Wieniawa wykonała tatuaż, który będzie towarzyszył jej już do końca życia. Na ostatniej gali Elle Style Award 2022 spytaliśmy artystkę o to, czy żałuje decyzji dotyczącej zrobienia tatuażu oraz, czy nie bała się wykonywać wzoru w spartańskich warunkach.

Reklama

Dodatkowo Wieniawa wspomniała również, że każdy ma prawo do decydowania o samym sobie. 23-latka zdradziła również jaką metodą został wykonany tatuaż oraz czy po jego zrobieniu musiała zmagać się z jakimiś nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi.

Na sam koniec rozmowy Julia wyznała, że żałowała jedynie tego, że przyznała się fanom do wykonania wzoru u balijskiego tatuatora.

Pod postem, na którym widać, jak Julka robi tatuaż, pojawiło się sporo komentarzy, które nie należały do zbyt przychylnych. Większość uznała, że Wieniawa popełniła błąd, który mogła przypłacić zdrowiem, a nawet życiem.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek została sama. Hakiel przejął opiekę nad synem i córką! "Dzieci są teraz dla niego najważniejsze"

Gabriel Seweryn z "Królowych Życia" został zatrzymany przez policję! Niebywałe, co wyszło podczas kontroli

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy