Reklama
Reklama

Gabriel Seweryn z "Królowych Życia" został zatrzymany przez policję! Niebywałe, co wyszło podczas kontroli

Gabriel Seweryn (54 l.) z popularnego show stacji TTV "Królowe Życia" został zatrzymany przez policję. Jak donosi jeden z portali, podczas rutynowej kontroli okazało się, że prowadził samochód mimo zawieszonego prawa jazdy. Zaskakujące, co policjanci ustalili również o jego towarzyszu podróży...

"Versace z Głogowa" zyskał ogromną popularność dzięki "Królowym Życia". To właśnie tam projektanta futer mogła poznać niemalże cała Polska. Gabriel Seweryn na co dzień zajmuje się projektowaniem i szyciem futer w Głogowie, ale to w warszawskim atelier prezentuje swoje dzieła klientom ze stolicy.

Celebryta słynie również z niezwykle bogatego życia prywatnego. Jego perypetie z byłym partnerem śledziły niemalże wszystkie portale plotkarskie. W grudniu zeszłego roku gwiazdor zaś ujawnił się ze swoim nowym chłopakiem.

Reklama

Kłopoty eks "króla życia"

Teraz okazuje się, że w jego życiu szykują się nowe komplikacje. "Król życia" miał bowiem zostać zatrzymany przez policję w związku ze złamaniem sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. O sprawie poinformował portal "Głogów Nasze Miasto".

Wedle doniesień "Versace z Głogowa" został poddany rutynowej kontroli, a w samochodzie towarzyszył mu inny mężczyzna, który tytułowany był "partnerem" celebryty. Jego dane jednak nie zostały jednak ujawnione.

Do sprawy odniósł się Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy KKP w Głogowie. Mężczyzna potwierdził, że celebryta został wylegitymowany, po czym okazało się, że nie powinien on prowadzić pojazdów mechanicznych, bowiem prawo jazdy miało mu zostać odebrane na trzy lata w 2020 roku.

Zaskakujące, co wyszło o towarzyszu podróży

W samochodzie miał być też obecny inny mężczyzna. Okazało się, że jest on osobą poszukiwaną "na podstawie nakazu doprowadzenia". Jak czytamy na portalu - podstawą miało być orzeczenie Sądu Rejonowego w Legnicy.

Panowie zostali odwiezieni na komendę policji, a współtowarzysz podróży Gabriela Seweryna uiścił na miejscu całą grzywnę, podobnie jak kreator futer. Po wszystkim opuścili komendę.

Zobacz też:

Iza Macudzińska: "Królowa życia" dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Jak to komentuje?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" wystąpią w nowych parach. I to z kim!

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | TTV | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy