Reklama

Reklama

Reklama

Wieniawa i Rozbicki jednak są razem? Niebywałe, co zauważyli dziennikarze na gali Polsatu!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oszukali swoich fanów? Ich zachowanie na gali 30-lecia Polsatu nie pozostawia miejsca na wątpliwości. Po oficjalnej części imprezy nie odstępowali siebie na krok. Wykręcili wszystkim psikusa?

Julia Wieniawa (zobacz!) i Nikodem Rozbicki zelektryzowali fanów informacją o tym, że są razem w 2020 roku. Od tamtej pory para chętnie pokazywała się razem na eventach branżowych oraz w social mediach. Wyglądali na bardzo szczęśliwych, więc nikogo nie zdziwiło, gdy wyszło na jaw, że postanowili razem zamieszkać, by móc łatwiej łączyć liczne obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Dbanie o wspólną relację stało się dla nich najważniejsze.

Reklama

Julka nie mogła się nachwalić Nikodema. W wywiadach chętnie opowiadała o urokach ich związku i wspólnego życia. Była z tego powodu bardzo zadowolona.

"Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo "dżobów" i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem" - zdradziła niegdyś w jednym z wywiadów.

Wydawało się, że ich relacja ma się coraz lepiej, aż tu nagle znany raper wystosował do Wieniawy dziwną wiadomość.

To przykuło uwagę fanów i mediów, którzy skupili się na tym, by dociec, czy uwielbiana para aktorów faktycznie się rozeszła.

Wątpliwości rozwiał sam Rozbicki, publikując w sieci zdjęcie z Julką, które podpisał wymownymi słowami. Zastanawiającym było to, że wpis pojawił się w sieci w Halloween, kiedy można bezkarnie robić psikusy innym.

Julia potwierdziła rozstanie w rozmowie z reporterem Pomponika, zaznaczając jednak, że jej relacje z Nikodemem wciąż są bardzo dobre. Zdementowała tym samym plotki pojawiające się w mediach, jakoby relacja tych dwojga rozpadła się przez brak czasu dla siebie nawzajem spowodowany natłokiem obowiązków.

"Mamy bardzo dobry kontakt i wiesz, nasz związek opierał się w dużej mierze na przyjaźni i ta przyjaźń została i mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej" - powiedziała szczerze Julia Wieniawa.

Wygląda jednak na to, że coś się zmieniło!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu są parą?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa pojawili się na uroczystej gali zorganizowanej przez telewizję Polsat z okazji 30. urodzin. Chociaż na ściankach pozowali oddzielnie, ich zażyłość dało się odczuć po zakończeniu oficjalnej części imprezy.

Istnieje więc możliwość, że relacja tej dwójki ponownie weszła na romantyczne tory. Media spekulują również o tym, że Julka i Nikodem wcale się nie rozstali, tylko zwyczajnie nabrali wszystkich, wykorzystując w tym celu zainteresowanie mediów.

Zobacz też:

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim. Co było przyczyną?

Wieniawa ofiarą molestowania na planie filmowym. Wstrząsające wyznanie

A jeszcze nie tak dawno Rozbicki i Wieniawa dali się przyłapać na nocnych igraszkach

Rozbicki i Wieniawa robią fanom psikusa? Nocne posty aktora wzbudzają podejrzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy