Reklama
Reklama

Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". To znany piosenkarz i gwiazda serialu TVP

W mediach pojawiły się nowe informacje o kolejnych gwiazdach, które wystąpią w nadchodzącej edycji bijącego rekordy popularności show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowymi uczestnikami programu będą gwiazda serialu i znany piosenkarz młodego pokolenia.

W nadchodzącej edycji programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" czeka nas wiele zmian. W nowych odcinkach show nie zobaczymy już jurorów: Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej, choreografa Krisa Adamskiego, a także współprowadzącego Piotra Gąsowskiego.

Nowi uczestniczy "Twoja twarz brzmi znajomo". To piosenkarz i gwiazda serialu TVP

Oczywiście, jak w każdym sezonie, nowi będą także uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo". We wtorek pierwszą potwierdzoną uczestniczką hitu Polsatu została Ewelina Flinta, niegdyś wielkie objawienie talent show "Idol". 

Reklama

W środę poznaliśmy kolejnych uczestników programu. Jednym z nich jest Kuba Szmajkowski, znany z pierwszej edycji programu TVP "The Voice Kids", gdzie dotarł do finału. Kuba występował także w zespole 4Dreamers. Wokalista dwukrotnie startował w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Znana aktorka wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Druga potwierdzona w środę uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" to aktorka Pola Gonciarz, która rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Blanki Consalidy w serialu "Na dobre i na złe". Zagrała także w produkcjach "Komisarz Mama" i "Komisarz Alex" oraz w filmach "Wesele 2" i "Asymetria".

Najnowszą edycję show Polsatu poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor, a choreografie dla uczestników przygotowywać będzie Maciej Zakliczyński.

Zobacz też:

Karolina Pisarek szaleje z mężem na ekskluzywnym jachcie. Siedem dni wakacji kosztuje tam 70 tysięcy złotych

"Taniec z gwiazdami" powraca! Czy za zmianą dnia emisji stoi Edward Miszczak? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kasia Cichopek z "odważną" reklamą maślanki. To nie pierwsza wpadka w ostatnim czasie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Szmajkowski | Pola Gonciarz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy