Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To gwiazda "Idola"

Już niedługo w telewizji Polsat fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą mogli obejrzeć nowy sezon. W nowej edycji pojawią się interesujący uczestnicy, a emocje widzów z pewnością sięgną zenitu. Do show zawita bowiem dawno niewidziana Ewelina Flinta znana z "Idola", która zaserwuje prawdziwą muzyczną ucztę wszystkim widzom.

Ewelina Flinta pojawi się w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od lat wzbudza ogromne emocje. W ostatnim sezonie tego hitu Polsatu zaszło kilka zmian. Stanowisko jurorów opuścili Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, a następnie z uczestnictwa zrezygnował Piotr Gąsowski. Już niedługo rozpocznie się kolejny sezon TTBZ, który z pewnością przyniesie widzom wiele muzycznych niespodzianek. Na liście uczestników pojawiło się bowiem dawno niesłyszane nazwisko. Do show zawita Ewelina Flinta (posłuchaj!).

Reklama

Zobacz też: Pamiętacie Ewelinę Flintę? Co dziś robi i jak wygląda artystka?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Flinta nową uczestniczką

Ewelina Flinta swoją karierę muzyczną rozpoczęła w show Polsatu "Idol". W 2002 roku zajęła drugie miejsce w pierwszej polskiej edycji tego programu. Wokalistka odniosła wtedy niebywały sukces i wydała dwa albumy studyjne: "Przeznaczenie" oraz "Nie znasz mnie". Już niedługo artystkę będzie można zobaczyć w hicie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Ewelina Flinta - życie prywatne

Ewelina Flinta niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym. Jej fani wiedzą, że przed laty była w związku z basistą Radosławem Zagajewskim. Gwiazda co jakiś czas udostępnia w sieci swoje zdjęcia na instagramowym koncie. W sieci informuje fanów, o nowych projektach muzycznych, w których bierze udział.

Zobacz też:

Julia Kamińska jest jedną z gwiazd nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W przeszłości przeżyła prawdziwą traumę!

Maciej Rock wyznał prawdę o Dowborze. Jaką mają relację?

Katarzyna Kołeczek porównuje występ w "TTBZ" do skoku na bungee!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Flinta | "Twoja twarz brzmi znajomo" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy