Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wielkie zmiany w życiu Margaret. Artystka tłumaczy powody swojej przełomowej decyzji [POMPONIK EXCLUSIVE]

Margaret przeżywa ostatnio niezwykle intensywny czas w życiu zawodowym. Artystka promuje swoją najnowszą płytę, a już niebawem wystąpi w sopockiej Operze Leśnej podczas kolejnej edycji Polsat Hit Festiwal. Jakby tego było mało, podjęła niedawno bardzo ważną decyzję. O szczegółach wokalistka opowiedziała w rozmowie z naszym reporterem.

Margaret gwiazdą Polsat Hit Festiwal

Margaret od lat należy do najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Swoją przygodę z show-biznesem zaczęła bardzo wcześnie - już jako nastolatka wzięła udział w programie "Szansa na sukces", a trzy lata później została laureatką konkursu i miała okazję zaśpiewać na koncercie finałowym w Sali Kongresowej w Warszawie.

Tym razem artysta wystąpi w pierwszym dniu Polsat Hit Festiwalu, 24 maja u boku DodyLanberry i Roksany Węgiel, a także świętujących swój jubileusz muzyków zespołu Golec uOrkiestra, Andrzeja Piasecznego, czy Danzela. Margaret zaprezentuje swój utwór "Tańcz głupia" w sekcji Radiowy Przebój Roku.

Reklama

Chociaż grafik gwiazdy jest w ostatnim czasie niezwykle napięty, piosenkarka znalazła chwilę, by porozmawiać z naszym reporterem.

Margaret tłumaczy swoją zaskakującą decyzję

Artystka podczas wywiadu zdradziła, że podjęła niedawno przełomową decyzję. Okazuje się, że po wielu latach unikania w swojej diecie produktów pochodzenia zwierzęcego... Margaret postanowiła porzucić weganizm.

Co skłoniło ją do takiej zmiany?

"Miałam taki moment, jednak w pewnym momencie moje ciało powiedziało  «nie», powiedziało «czasem musisz zjeść mięso». Więc staram się jeść mięso wtedy, gdy moje ciało mi to mówi, ale staram się to robić świadomie" - zdradziła artystka naszemu reporterowi.

Margaret musiała zmienić dietę, ponieważ negatywnie wpływało to na jej samopoczucie.

"Miałam gorsze wyniki, moje ciało wzywało mnie" - wyjaśniła nam gwiazda nadchodzącego Polsat Hit Festiwal.

O czym jeszcze udało nam się porozmawiać z Margaret? Obejrzyjcie naszą rozmowę!

Polsat Hit Festiwal 2024. Kto wystąpi w piątek, 24 maja?

W ostatni weekend miesiąca, a dokładniej w piątek, 24 maja na scenie Opery Leśnej w Sopocie, publiczność będzie miała okazję zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki, świętować wyjątkowe jubileusze i posłuchać największych przebojów następujących artystów.

Na początek pojawią się artyści, którzy zaprezentują się w sekcji Radiowy Przebój Roku:

Znakomicie zapowiada się także skład artystów, którzy wystąpią w Operze Leśnej drugiego dnia - w sobotę 25 maja.

Fani muzyki, którzy będą chcieli śledzić tę wyjątkową imprezę, mogą oglądać Polsat Hit Festiwal w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Zobacz też:

Margaret prawie oddała swój wielki przebój. Napisała "Byle jak" dla Grzegorza Hyżego!

Wodecki/Pater na Polsat Hit Festiwal. "Łączy pokolenia, wzrusza i inspiruje"

Dawid Kwiatkowski może wrócić do "The Voice". Koniec plotek i wielkie poruszenie wśród fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy