Reklama
Reklama

Wielkie wieści od 16-letniej córki Wiśniewskiego. Michał nie wstrzymał się od wymownego komentarza

Etiennette Wiśniewska to jedna z dorastających córek Michała Wiśniewskiego (50 l.), która ostatnio zszokowała go zrobieniem tatuażu. Ku zdziwieniu, więcej niż jednego. Utalentowana muzycznie pociecha podzieliła się efektami w social mediach, a tata to skomentował.

Córka Etiennette zaskoczyła Michała Wiśniewskiego

Etiennette to jedna z dorastających pociech Michała Wiśniewskiego, która stawia pierwsze korki w muzycznym świecie. Ma już za sobą pierwsze występy z tatą, a jak się okazuje - odziedziczyła nie tylko talent muzyczny, ale także miłość do "dziarek". Na jej ręce można zauważyć dwie nowe wiśnie. Jak napisała na Instagramie, wybór nie był przypadkowy. Wszystko to: "na cześć Pana i naszej godności". 

Reklama

Na fotografii w tle widoczny jest Wiśniewski, a więc "Pan" wskazany w opisie zdjęcia. Choć ten na fotografii wygląda na zaskoczonego, trzeba przyznać, że tatuaż z wiśniami to miły gest i dowód pamięci o tacie, będącego bardzo ważną osobą w życiu nastoletniej pociechy.

Michał Wiśniewski żartuje z córki

16-latka na tym nie zakończyła szokowania taty i swoich obserwatorów. Niespodziewanie opublikowała zdjęcie dwóch innych tatuaży: księżyca oraz słońca. Wiśniewski szybko skomentował fotografię w wymowny i zabawny sposób. Poruszyło go, że córka nie pokazała twarzy, a jedynie nowe nabytki.

"Dziary widzę, ale gdzie głowa?" - napisał Michał pod najnowszym zdjęciem córki.

"Zgubiłam już dawno" - odpowiedziała córka.

Nie tylko Etiennette. Michał Wiśniewski ma więcej dorastających dzieci

To nie jedyna córka muzyka stawiająca pierwsze kroki w dorosłym życiu. Kolejna to Fabienne Wiśniewska, która w tym roku kończy 20 lat. Odziedziczyła talenty po tacie i mamie - Mandarynie. Postanowiła nawet pójść ich śladami i została artystką. Niekoniecznie jednak muzyka gra jej w głowie - polubiła się z malarstwem!

"Fabienne zdała maturę i będzie się starała dostać na ASP. Ma bardzo wyraźnie określone cele i mimo że tańczyła wielokrotnie na mistrzostwach Polski czy Europy, traktuje to jako hobby. Ale oczywiście nie narzucę dziecku, kim ma być" - zdradził jakiś czas temu Michał Wiśniewski w rozmowie z Pomponikiem.

Fabienne dostała się na ASP. Wymarzone studia stoją otworem

Wspierający tata ma powody do radości. Fabiennie dostała się na wymarzone studia. Jak poinformowała Mandaryna, artystka przygotowuje się do nowych wyzwań.

"Fabienne, jesteś wielka! Gratulacje. Tak jak sobie wymarzyłaś - ASP" - oznajmiła dumna Marta Wiśniewska.

Dzieci Michała Wiśniewskiego na pewno nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Bardzo możliwe, że w przyszłości staną się ważną częścią polskiego show-biznesu. Ich tata już dziś bardzo się stara, by zapewnić im to, co najważniejsze.

"W trakcie terapii zastanawialiśmy się z moją żoną, czy jestem dobrym ojcem? Ale co to właściwie oznacza? Gdzie zaczyna się dobre ojcostwo? Myślę, że moja żona ma dużo racji, mówiąc, że ojcostwo to poświęcony dziecku czas" - wyznał Michał w rozmowie z Na Temat.

Czytaj też:

Szok, co wyszło. Przeraźliwe wieści o dzieciach Chylińskiej. "PŁAKAĆ SIĘ CHCE"

Jarosław Jakimowicz z prawomocnym wyrokiem. 10 tysięcy złotych grzywny to dopiero początek

Caroline Derpienski chce grube miliony za "haniebną" reklamę Nosowskiej. Eksperci już ją przejrzeli

Ledwie piąta żona Wiśniewskiego urodziła kolejne dziecko, a tu takie wieści z domu. To nie były plotki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Etiennette Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy