Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie w samochodzie Hakiela. Są całuski i prężenie muskułów. Były mąż Cichopek pokazał więcej niż chciał

Nie milkną plotki o nowym związku Marcina Hakiela, a były mąż Kasi Cichopek tylko je podsyca. Tancerz wrzucił ostatnio do sieci tajemnicze nagranie, na którym widać jak dokładnie myje szyby samochodu i przesyła całuski. Widoczna w kadrze dłoń ewidentnie należy do kobiety. Czyżby nowa wielka miłość?

Po rozpadzie małżeństwa z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel zaczął układać sobie życie na nowo. Przystojny tancerz przez pewien czas był związany z tajemniczą Dominiką, która pilnie strzegła swojego życia prywatnego. 

Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Hakiel nie był gotowy na poważniejsze deklaracje, dlatego jego partnerka spakowała walizki i podziękowała mu za wspólnie spędzony czas. 

Nowy związek Hakiela? Tancerz i tajemnicza kobieta przyłapani

Wydaje się, że były mąż Cichopek nie próżnował zbyt długo. Celebryta ma być znów zakochany. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor ma słabość do imienia Dominika, bo tak ma mieć na imię także jego nowa partnerka. Wiemy o niej niewiele, jest piękną brunetką i poznała już przyjaciół Marcina, bo tancerz pochwalił się wspólną fotką w mediach społecznościowych. 

Reklama

A to nie wszystko, ostatnio Hakiel wrzucił do sieci nagranie, które jeszcze podsyciło apetyt spragnionych ploteczek fanów. Marcin został nagrany, jak myje przednią szybę w aucie, bardzo przykłada się do swojej pracy, widać, że mu zależy. Celebryta stroi przy okazji różne miny: uśmiecha się, pokazuje język, a nawet przesyła buziaki. Filmik nagrywany był przez kobietę, której dłoń mignęła w pewnej chwili podczas nagrania. Wszystko wskazuje na to, że była to Dominika.

Całe stories były mąż Kasi Cichopek podpisał dość wymownie: „Work hard, play hard” (Pracuj ciężko, baw się świetnie). I takiej właśnie dobrej zabawy życzymy Hakielowi, czekając na kolejne relacje. 

Zobacz też:

Hakiel przekazał pilne wieści o córce. Wystarczył jeden kontrowersyjny wpis Wojewódzkiego

Zakochany Hakiel łamie przepisy. Za nic miał oznaczenie w mieście

Oto nowa partnerka Hakiela. Już zaczynają się plotki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy