Reklama
Reklama

Wielki powrót gwiazd zwolnionych z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na wyciągnięcie ręki? Czegoś takiego nikt nie oczekiwał

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski - jeden z najbardziej ulubionych przez Polki i Polaków duetów - mają wrócić do telewizji i dostać swój program. Oczywiście, nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale w sieci porządnie zawrzało.

Skrzynecka i Gąsowski - najpierw śniadaniówka, teraz kabaretowy show

O ile plotki okażą się prawdą, już niebawem na antenie Polsatu znów zobaczymy Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego.Początkowo mówiło się, że mają szansę na zostanie pierwszą parą nowej śniadaniówki. W rozmowie z "Pomponikiem" o takim pomyśle mówił sam Edward Miszczak: "Uważam, że telewizja powinna mieć takie pasmo. Takie pasmo śniadaniowe bardzo wzmacnia marketing, promocję, pozwala się stacji telewizyjnej bronić na rynku". 

Reklama

"Zastanawiamy się nad jego wymiarem, czy zrobić wersję weekendową czy codzienną. Mam nadzieję, że projekt, którego podejmiemy się w przyszłym roku, zakończy się sukcesem" - wyznał dyrektor programowy Polsatu z rozmowie z Wirtualnymi Mediami. W wywiadzie dla reportera Pomponika zdradził dalsze kulisy

Jednak nie wiadomo, czy taka w ramówce się pojawi w najbliższym czasie. O takim scenariuszu pisał "Super Express", powołując się na anonimowego informatora: “Niewykluczone, że Kasia i Piotrek będą prowadzić śniadaniówkę Polsatu. Oboje są też świetnymi aktorami, z zacięciem komediowym. Polsat teraz kręci dużo nowych seriali. Prawdopodobnie i dla nich będą jakieś role" - mogliśmy przeczytać w tabloidzie.  

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski znowu w Polsacie?

Teraz serwisy plotkarskie donoszą, że telewizyjny duet dostanie coś innego. Według informacji, do których dotarła Plejada, para ma poprowadzić nowy program, który podobno zadebiutuje już we wrześniu. Portal podaje, że Skrzynecka i Gąsowski zostaną twarzami show z gwiazdami polskiego kabaretu. 

Przypomnijmy, że Skrzynecka i Gąsowski rozstali się z Polsatem na początku roku. Oboje byli związani z formatem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Zobacz także: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Piotr Gąsowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama