Reklama
Reklama

Wielka wpadka w "Dzień Dobry TVN". Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Niezły ubaw

Wpadki w programach telewizji śniadaniowej, które z reguły nadawane są na żywo to codzienność. Jednak ta, która ostatnio przytrafiła się "Dzień Dobry TVN" podczas występu Mery Spolsky zostanie w pamięci widzów na długo. Zobaczcie szczegóły.

Programy nadawane na żywo rządzą się swoimi prawami. Szczególnie tak zwane śniadaniówki, gdzie porusza się wiele wątków, akcja jest bardzo dynamiczną, obfitują w różnego rodzaju wpadki. Co chwilę informujemy o zabawnych wtopach w "Pytaniu na Śniadanie". Dobrej passy nie ma także ostatnio konkurencyjny program stacji TVN "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Duża wpadka w TVN. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Gościem niedzielnego wydania "DDTVN" była wokalistka Mery Spolsky, która w programie promowała swój najnowszy singiel oraz płytę. Na koniec programu gwiazda wykonała swój kawałek, wtedy doszło do ogromnej wpadki. 

Wszyscy, którzy wierzą, że występy artystów w "Dzień dobry TVN" są "na żywo", mogli poczuć się rozczarowani. Podczas występu Mery towarzyszyli muzycy, którzy udawali, że grają na instrumentach. Nie wyglądało to dobrze i nie umknęło uwadze internautów, którzy wyśmiali występ w komentarzach. 

"Jeden gra bez prądu, a drugi nie dotyka perkusji."

"Facet na perkusji skradł występ"

"No już poważnie, to już lepiej niech ona sama udaje, że śpiewa, niż ten wirtuoz bębenka i pianina. Ogarnijcie sobie dyrektora planu."

To tylko wybrane komentarze internautów, którzy nie zostawili suchej nitki na występie w TVN.

Zobacz też:

Ledwie zakończyła się czystka w "Dzień Dobry TVN", a teraz takie wieści o Prokopie. Przywitał się z nowym fachem

Skórzyński kompletnie pogubił się na wizji. Ledwie robił żarty z poważnego tematu, a teraz takie sceny w "Dzień Dobry TVN"

Niewiarygodne, o co Michałowski zapytał Krupińską. Prezenterka apeluje do kierownictwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Mery Spolsky
Reklama
Reklama
Reklama