Reklama
Reklama

Wersow na językach internautów. Twierdzą, że jej nowa fryzura to peruka

Wersow, czyli Weronika Sowa znana jest w internecie jako jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Niedawno została też mamą, ale nie zamierza zwalniać tempa w pracy. Celebrytka stworzyła właśnie debiutancki album, który zaczęła promować w niespotykanej jak dotąd dla siebie fryzurze. Wieloletnia właścicielka długich blond włosów postawiła na ostre cięcie "na chłopaka" i różowy kolor włosów. Jednak tak zwani "detektywi z TikToka" węszą, że fryzura może nie być prawdziwa. Oto ich "dowody".

Wersow jest na językach internautów. Twierdzą, że jej nowa fryzura to peruka

Wersow, czyli Weronika Sowa doskonale odnajduje się w świecie influencerów i internetu. Od lat związana jest z Karolem Wiśniewskim, znanym szerszej społeczności jako Friz. Para niedawno została rodzicami po raz pierwszy i mimo tego nie zwolnili tempa swojej pracy. Wiedząc, jak wzbudzić zainteresowanie widzów, Weronika na początku postanowiła skrócić włosy - niby nic, a jednak to wydarzenie było szeroko komentowane w mediach.

Reklama

Internauci twierdzą, że nowa fryzura Wersow to peruka. Mają swoje "dowody"

Na tym jednak nie koniec, ponieważ z długich blond włosów, influencerka postanowiła skrócić je do ramion. Urocza fryzurka jednak nie pozostała długo na głowie Weroniki, która zdecydowała się na jeszcze krótsze cięcie.

Podczas imprezy na której celebrytka promowała swój debiutancki album muzyczny, zaprezentowała się we fryzurze na chłopaka i różowych włosach. Takiej metamorfozy a'la Monika Richarson nikt się nie spodziewał. Internetowi "detektywi z TikToka" i obserwatorzy Weroniki twierdzą, że jej najnowsza fryzura nie jest prawdziwa i gwiazda internetu ma na sobie... perukę. Oto ich "dowody".

Wersow nosi perukę aby promować album? Fani na tropie spisku


27-latka "ostrzyżona" na chłopaka i w różowym kolorze włosów według widzów łudząco przypomina inne znane celebrytki, które miały identyczną fryzurę: Red Lipstick Monster i Lil Masti.

Jedna z internautek postanowiła rozpocząć własne śledztwo i porównała fryzurę Wersow do innych influencerek: "Wersow zakładając perukę na event promujący swoją nową płytę, przyciągnęła mnóstwo widzów. Uderzająco podobną perukę miała na sobie ostatnio Red Lipstick Monster. Wersow zrobiła wokół siebie szum w idealnym momencie. Ten zabieg na pewno się udał" - mówiła na TikToku.

Czy peruka, czy nie, jeśli Wersow się podoba to kibicujemy - w końcu to różowy kolor!

Czytaj też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wersow
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy